Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Ieva Serapinaitė - pasaulio jaunių šiuolaikinės penkiakovės čempionė!

09/08/2013

Taip pat skaitykite

"Press ralyje 2013" dalyvaus ir revanšo ištroškę užsieniečiai Prancūzijos ralio lyderiu po pirmojo greičio ruožo tapo Ispanijos lenktynininkas Kuklūs Lietuvos slidininkų rezultatai pasaulio taurės varžybų sprinto rungtyje Suomijoje Klaipėdos "Žuvėdros" šokėjai devintą kartą laimėjo Europos Lotynų Amerikos šokių ansamblių čempionatą

Pekinas, rugpjūčio 8 d. (BNS). Ieva Serapinaitė ketvirtadienį Kinijoje prasidėjusiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate iškovojo aukso medalį, o su komandos draugėmis Aurelija Tamašauskaite bei Emilija Serapinaite - laimėjo dar ir bronzos medalį komandinėse varžybose.

Aštuoniolikmetė Lietuvos sportininkė surinko 4152 taškus ir 32 taškais (8 sekundėmis) aplenkė antroje vietoje likusią kinę Danni Wei.

Bronzos medalis atiteko rusei Sofijai Serkinai, kuri nuo lietuvės atsiliko 60 taškų (15 sekundžių).

Ieva Serapinaitė fechtavimosi rungtyje surinko 968 taškus ir buvo penkta, plaukimo varžybose su 1192 taškais užėmė ketvirtąją vietą, o šaudymo ir bėgimo dvikovoje su 1992 taškais tenkinosi devintąja pozicija.

Beje, šios amžiaus grupės sportininkės varžosi tik keturiose rungtyse - nėra jojimo.

Tryliktą vietą su 3904 taškais užėmė septyniolikmetė Aurelija Tamašauskaitė, o aštuoniolikmetė Emilija Serapinaitė surinko 3744 taškus ir liko tik 22-a tarp 53-jų sportininkių.

Komandinėse varžybose Lietuvos merginos surinko 11800 taškus ir aplenkė net devynių šalių ekipas.

Čempionėmis tapo Kinijos (12056 tšk.) penkiakovininkės, o sidabras atiteko Rusijos (11984 taškai) ekipai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Ieva Serapinaitė Kinija