Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Lietuvos vardas vėl skamba e-sporto pasaulyje

28/08/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos ieties metikai išmėgino jėgas tarptautinėse varžybose Latvijoje Tomas Stankevičius ir Vladimiras Popovas tapo tarptautinio Dano Pozniako vardo bokso turnyro nugalėtojais Skaudus Lietuvos beisbolo čempionės pralaimėjimas Europos taurės kvalifikacinio turnyro Kroatijoje starte Regatos "Galvės taurė 2013" pirmajame etape vėjo netrūko - į lyderės poziciją įsiveržė jachta "Vėtra"

Vilnius, rugpjūčio 27 d. (BNS). Nors užsienyje Lietuvos vardas būna linksniuojamas gana retai, tačiau mūsų sportininkai toliau nepailsdami pluša ir verčia užsienio komentatorius vis dažniau laužyti liežuvį ir tarti žodį "Lithuania". Mūsų krepšininkai aukščiausio lygio - niekas su tuo nedrįstų ginčytis, tačiau po truputį kyla nauja sporto šaka, kurioje Lietuva gali pasiekti daug. Lietuvos komanda GamingGear.EU ir toliau nepaliauja stebinti pasaulio e-sporto scenos ir demonstruoja pasaulinio lygio rezultatus.

Savaitgalį Vokietijoje vykusiame tarptautiniame "Wildcard" turnyre, Lietuvos komanda GamingGear.eu tapo nugalėtoja ir iškovojo teisę dalyvauti rugsėjo 15 - spalio 4 dienomis JAV vyksiančiame pasaulio "League of Legends" čempionate. Šiame, be abejonės, didžiausiame iki šiol vyksiančiame e-sporto renginyje, susigrums geriausios 14 geriausių e-sporto komandų iš viso pasaulio. Greta Lietuvos GamingGear.eu penketuko, taip pat matysime ir geriausius žaidėjus iš Šiaurės Amerikos, Europos, Korėjos, pietryčių Azijos ir Kinijos. Visos 14 komandų yra aukščiausio lygio ir bus pasirengusios surengti nepamirštamą šou žiūrovams, kovodamos tarpusavyje dėl geriausios pasaulyje "League of Legends" komandos vardo ir piniginio prizų fondo, kuris siekia 2 milijonus JAV dolerių. Čempionato organizatoriai tikisi bent patrigubinti praeitų metų renginio transliacijos žiūrovų rekordą, kuris siekė 8,2 milijono žmonių.

Vos prasidėjus tarptautiniam "Wildcard" turnyrui, lietuvių komanda daugelio buvo nurašyta. Grupės varžybose lietuvių penketukas, kurį sudaro GG Nbs (Laurynas Kisielius), GG Alunir (Gediminas Navakauskis), GG Mazzerin (Džiugas Repčys), GG Deadlybrother (Edas Vasiliauskas) ir GG Inspirro (Mykolas Morkūnas), pademonstravo, kad išankstinės prognozės nieko nereiškia ir pralaimėjo vos vieną dvikovą iš keturių. Grupės varžybose lietuviai patyrė nesėkmę prieš favorite laikyta Brazilijos paiN Gaming komandą.

Patekę į pusfinalį, GamingGear vaikinai serijoje iki dviejų pergalių 2-0 nugalėjo australų Team Immunity ekipą bei pateko į finalą, kur laukė dvikova su jau pažįstamais brazilais. Lemiamoje dvikovoje lietuviai kovojo be klaidų ir, 2-0 atsirevanšavę už nesėkmę grupės varžybose, laimėjo turnyrą bei iškovojo teisę dalyvauti pasaulio čempionate, Los Andžele.

GamingGear.eu yra pirmoji profesionali "League of Legends" komanda iš Lietuvos, skinanti laurus pasaulinio lygio varžybose. Paprastų vaikinų būrelis, kurie jau tapo NVS ir Baltijos šalių čempionais, demonstruoja, kad Lietuvoje egzistuoja ne tik krepšinis ir plaukimas. Komandos pasiekimai verčia užsienyje tarti Lietuvos vardą ir rašo mūsų e-sporto istoriją.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

\"Wildcard\" turnyras Lietuvos komanda GamingGear.eu sportas League of Legends