Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Indijoje dėl grupinio šveicarės išžaginimo šeši vyrai nuteisti kalėti iki gyvos galvos

22/07/2013

Taip pat skaitykite

Turkijos premjeras ragina "pamokyti protestuotojus" per artimiausius rinkimus Afganistane nukauti šeši užpuolikai mirtininkai Metinė infliacija Vietname gegužę buvo žemiausia per aštuonis mėnesius Kinija pradėjo savo ilgiausią pilotuojamą kosminį skrydį

Delis, liepos 21 d. (AFP-BNS). Šeši vyrai, apkaltinti Indijoje atostogavusios ir dviračių keliavusios 39 metų šveicarės grupiniu išžaginimu ir apiplėšimu, šeštadienį buvo nuteisti kalėti iki gyvos galvos, pranešė Indijos žiniasklaida.

"Visi kaltinamieji buvo pripažinti kaltais, mes esame patenkinti nuosprendžiu", - po specialaus teismo centrinėje Indijoje paskelbto sprendimo sakė bylos kaltintojas Rajendra Tiwari (Radžendra Tivaris), kurį citavo "Press Trust of India" ir kitos žiniasklaidos priemonės.

Minima šveicarė buvo išžaginta trys mėnesiai po 23 metų fizioterapijos studentės mirtimi pasibaigusio grupinio išžaginimo autobuse Delyje. Tas gruodžio mėnesio nusikaltimas į paviršių iškėlė Indijoje rusenusį pasipiktinimą dėl elgesio su moterimis.

Šeši šeštadienį nuteisti vyrai buvo sulaikyti netrukus po šveicarės užpuolimo kovo viduryje, atokiame miškingame Datijos rajone Madhja Pradešo valstijoje Indijos centriniame regione. Ta šveicarė stovyklavo su savo 30 metų vyru, kurį užpuolikai surišo.

Po moters išžaginimo užpuolikai porą dar ir apiplėšė, pranešė policija.

Tik keturi iš šešių atsakovų buvo kaltinami grupiniu išžaginimu, nes auka paliudijo, kad du "tik buvo nusikaltimo vietoje", sakė Datijos policijos pareigūnas M.L.Dhody (M.L.Dhodis).

Tie du vyrai buvo apkaltinti užpuolimu ir apiplėšimu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS