Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Indonezijoje įvykusio žemės drebėjimo aukų padaugėjo iki 30

04/07/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos ambasadorė diskutavo apie pasirengimą ES ir Rytų Kaiminystės šalių vadovų susitikimui Teismas nagrinėja sulaikytos Vilniuje pusnuogės protestavusios ukrainietės iš "Femen" bylą EuroPlius Konkursas Irake per virtinę sproginimų žuvo 24 žmonės, 210 sužeista

Blang Mančungas, Indonezija, liepos 4 d. (AP-BNS). Žemės drebėjimo, kuris anksčiau šią savaitę smogė Indonezijos Ačės provincijai, aukų skaičius padidėjo iki 30, o policija ir kariai tarp griuvėsių tebeieško dar 12 dingusiais laikomų žmonių, ketvirtadienį pranešė pareigūnai.

Nacionalinės stichinių nelaimių padarinių likvidavimo agentūros atstovas Sutopo Purwo Nugroho (Sutopas Purvas Nugrohas) sakė, kad gelbėtojai ketvirtadienį daugiausiai ieškojo kitų aukų, teikė pagalbą sužeistiesiems ir gabeno žmonėms būtiniausias atsargas. Pasak jo, dar 275 žmonės buvo sužeisti, o per 4 300 namų ir kitų pastatų buvo apgadinti per antradienį įvykusį 6,1 balo žemės drebėjimą.

Indonezijoje žemės drebėjimai dažni, nes ši salų valstybė yra seismiškai aktyvioje tektoninių lūžių zonoje, vadinamoje Ramiojo vandenyno ugnies žiedu, kurioje taip pat yra daug veikiančių ugnikalnių.

2004 metais 9,1 balo žemės drebėjimas, kurio epicentras buvo netoli Ačės, sukėlė milžinišką cunamį, nusinešusį apie 230 tūkst. žmonių gyvybių 14 šalių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS