Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaSėkmės istorijos

Interviu su grožio salono "Beautiful" savininke Beata

03/04/2013

Taip pat skaitykite

Matas Gailevičius: „Kūną reikia pažinti“ Lietuvos vadovei – Džordžtauno universiteto garbės daktaro vardas WOMAN IN M.E. PROJEKTAS Interviu su grupe "Pop Ladies"

Įprasta manyti, jog Lietuviai užsienyje - tai juodadarbiai tik nešiojantys plytas statybose bei skinantys apelsinus. Nors tokie darbutojai galbūt ir sudaro pagrindinę emigrantų masę svetur, tačiau Euro Plius nori pakalbėti apie tuos, kuriems pavyko pasiekti gerokai daugiau, kurie steigia verslus bei skinasi kelią tarp pasaulio verslo elito.

Šį kartą į „Euro Plius“ žurnalo klausimus atsako grožio salono „Beautiful“, visiems gerai žinomo kaip  Damų rojus, savininkė  Beata. Šis grožio salonas kovo mėnesį švenčia devintus gyvavimo metus.  Klientai ne tik džiaugiasi aukštos kvalifikacijos kirpėjais - stilistais, profesionaliu paslaugų teikimu, bet ir išskirtiniu, šiltu dėmesiu bei jaukia aplinka.

Trumpai papasakokite, nuo ko prasidėjo Damų rojus.

Damų rojuje dirbu nuo pirmosios darbo dienos, o prieš 4,5 metų perpirkau šį verslą. Mano moto – jei ko labai nori ir sieki- visas pasaulis Tau padeda.

Ar Jūsų nuomone Anglijoje palankesnė verslo aplinka? Kuo apskritai Anglija patraukli lietuviams?

100% taip. Manau Anglija žavi lietuvius savo kosmopolitiškumu, patogesniu ir lengvesniu gyvenimu. Anglijoje ne tokios gilios žiemos, žmonės panašūs į mus savo temperamentu, šaltumu, santūrumu.

Esate charizmatiška asmenybė. Kokios Jūsų nuomone savybės yra pačios svarbiausios verslininkui?

Mano manymu, svarbiausia mokėti planuoti laiką ir visada kažko siekti. Žinoma,  labai svarbu yra tikėti tuo, ką darai.

Viskas skamba taip gražiai. Argi būnant emigrantu netenka susidurti su kokiais nors išskirtiniais sunkumais?

Manau visos tos problemos yra paprasčiausia kasdieninė verslo dalis. Tiesiog nereikia to sureikšminti, o priimti kaip savaime suprantamą  dalyką ir bandyti jas išspręsti.

Su kokiais didžiausiais iššūkiais susidūrėte verslo pradžioje?

Oi, teko susidurti su daugeliu sunkumų. Tačiau nepaisant pasitaikiusių įvairiausių problemų, pačios padarytų klaidų, viskas tik į gerą. Juk gyvenime mokomės iš klaidų. Svarbiausia optimizmas ir vizija.

Ar buvo laikas kai norėjosi viską mesti?

Neneigsiu, būdavo. Manau, visi verslininkai daugiau ar mažiau yra susidūrę su sunkumais savo kely, tačiau svarbiausia nepalūžti ir neprarasti vilties.

Kaip Jūsų verslui atsiliepė krizė?

Krizės manau daugiau psichologinis dalykas, ir sunkiau ar lengviau, bet išgyvenama. Laikotarpiu, kai mažiau klientų, susikoncentruoju ties kita veikla, kai daugiau – padedu kolegėms.

Ko reikia smulkiajam verslui, kad jis išliktų ir klestėtų?

Pirmiausia – gerų specialistų, antra – teisingos sistemos ir, žinoma, reklamos. O geriausia reklama manau iš lūpų į lūpas. Taipogi, reikia nebijoti pokyčių. Galiu pasidžiaugti, jog pakeitus grožio salono pavadinimą iš lietuviško „Damų rojus“ į anglišką „Beautiful“ per kelias savaites laiko klientų skaičius gerokai padidėjo.  

Kokia Jūsų sėkmingo verslo paslaptis?

Paslapčių neišduodu (juokiasi). Sakyčiau, tiesiog pastovus darbas - pagrindinė varomoji jėga.

Ką galėtumėte patarti kitiems, pradedantiems verslą svetur?

Nesvajokite, o darykite ir viskas pavyks.