Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaSėkmės istorijos

Sensacingas Studio 338 atidarymas

03/04/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos vadovei – Džordžtauno universiteto garbės daktaro vardas WOMAN IN M.E. PROJEKTAS Interviu su grožio salono "Beautiful" savininke Beata „Žvaigždžių mokykla“ jau atkeliavo į UK

Kovo 15 dieną Londone griausmingai atsidarė naujas klubas Studio338, įsikūręs Greenwich rajone.
Studio338 visus nustebino savo išskirtiniu, prabangiu interjeru, patalpų dydžiu ir nuostabia atmosfera.  Klube buvo galima apsilankyti skirtingose salėse, kur  grojo skirtingi didžėjai, o klubo lankytojus maloniai nustebino gausus estrados žvaigždžių iš Lietuvos pasirodymas. Pagrindinėje salėje visus linksmino šmaikštusis scenos vilkas - Vitalijus Cololo.

Paklaustas ar jam teko prieš tai pabuvoti Londone, humoristas atsakė:  ,,Pirmą kartą lankausi Londone, esu  šokiruotas, nes dar negaliu patikėti, kad esu Londone.‘‘     

Atviraudamas V.Cololo prisiminė, kad  visiems kategoriškai sakė, kad nė neketina važiuoti į užsienį dirbti, jam pilnai užtenka darbų Lietuvoje, tačiau ar įsivaizduoja save dirbantį čia, galimybių mieste Londone, atlikėjas suabejoja. 

‘‘Dabar aš nieko negaliu garantuoti, juk prieš du mėnesius pats sau pažadėjau, kad nevažiuosiu nei į Angliją, nei į Airiją. O dabar esu čia! Bet ar pavyktų, tai suderinti ir visur spėti - nežinau.            

Vos šiandien nusileidęs, pašnekovas dalinosi jausmais ir patirtimi Londone, juokavo, kad buvo apsilankęs pačiame gražiausiame muziejuje – prekybos centre.        

‘‘Aš dabar žinau viską, kas yra Victoria Secret, Primark,- juokdamasis pasakojo V.Cololo,-
Labiausiai, kas mane nustebino, tai  kad nėra tiek daug  anglų, kiek tikėjausi.‘‘

Vakarui įpusėjus ant scenos pasirodė ir tautiečius užbūrė ne tik savo dailia išvaizda, kiek ir dainomis, grupė Pop Ladies. Visą publiką ypatingai nustebino vienos iš grupės narių, Liepos atliekama daina Euforija. Taip pat neišdildomą įspūdį paliko V. Cololo ir N.Bunkės duetas, kuris buvo taip gražiai išdirbtas, kad suvirpino ne vieno klausytojo širdį...

Merginų grupė Pop Ladies, kurią sudaro Natalijos Bunkės (29), Katažinos Nemycko (32), Liepos Mondeikaitės (22) ir Oksanos Pikul (28)  kompaniją,  susikūrė  lenktyniniam projektui Tūkstantmečio Lenktynės, kuriame pristatę lenktynių himną, jau gyvuoja vienerius metus. Tačiau visos jos ne tik pasirodo, kaip viena grupė, bet ir užsiima soline karjera.         

Merginos jaučiasi nuostabiai dirbančios šį, impulsyvų kūrybišką, daug jėgų atimantį, darbą,

‘‘Mes galime leisti sau keliauti, pažinti naujus žmones. Tai jau tapo gyvenimas būdas, teigė,- Katažina.‘‘Tik moterys gali spėti daryti dešimt darbų vienu metu.‘‘

Pop Ladies grupę sieja ne tik darbiniai santykiai, bet artima draugystė, moterys pasibaigus projektui  Žvaigždžių duetai, kuriame dabar dalyvauja, planuoja iš karto po laidos filmavimo susikrauti bagažus ir skristi atostogauti į saulėtąją Turkiją.

Ne paslaptis, kad visos merginos, išskyrus Liepą, kuri nėra linkusi atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą, turi antrąsias puses. Paklausus merginų ar jų antrosios pusės neprieštarauja tokiam įtemptam grafikui merginos tik atsakė:    

‘‘Vyrams patinka protingos moterys, kurios gali pasiekti daug, bet tuo pačiu būti geromis mamomis ir nuostabiomis žmonomis.‘‘

‘‘Aš asmeniškai jaučiuosi save visur pilnai realizavusi, didžiuojuosi, kad auginu vaiką ir esu puiki žmona,- dalinasi įspūdžiais N.Bunkė. Natalija nesustodama pasakojo apie savo mažąjį sūnelį negailėdama jam komplimentų ir apiberdama jo išdaigas malonybiniais žodeliais, taip parodydama, koks šis mažylis yra svarbus jos gyvenime.      

​Pradėjus kalbėti vėl apie patį Londoną, kas labiausiai jas traukia, šiame, niekada nemiegančiame mieste, merginos atsakė, kad dar  neturėjo laiko aplankyti įžymiąsias vietas.           

Merginos renginio metu padėkojo klubo savininkei Kotrynai už fantastišką vakarą, jų vaišingumą bei pakvietė Kotryną ant scenos sudainuoti kartu. Klubo savininkė dėvėjo raudoną suknelę kaip ir Pop Ladies ir atrodė tarsi būtų jų grupės dalimi.

Euro Plius dėkoja Studio 338 kolektyvui už nuoširdų priėmimą, taip pat ir renginio dalyviams V.Cololo, Pop Ladies, Kastis Torrau už jų sugaištą laiką bei geranorišką interviu.

 

Straipsnį parengė Karolina Rauličkytė

Gintarė Marcipukaitė Ambery Photography

Nuotraukų autorius Gintarė Marcipukaitė Ambery Photography

  

Nuotraukų autorius Silva Zebrauskaitė Sart Photography