Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Iškviesti dėl smurto šeimoje pareigūnai rado kanapių "plantaciją"

30/05/2013

Taip pat skaitykite

L.Linkevičius: Armėnija, Gruzija ir Moldova kitąmet gali pasirašyti laisvos prekybos sutartis su ES Ketvirtadienį sostinėje įvykęs atnaujinto baseino atidarymas - šventė ne tik sportininkams Lietuvių rekordai spaudžia ašaras gruzinams „Ignalinos enervizija“- statybos darbų startas, paženklintas Premjero vizitu

Vilnius, gegužės 30 d. (BNS). Trečiadienį sostinės policijos pareigūnai sulaukė iškvietimo dėl smurto šeimoje, o nuvykę į nurodytą butą jie aptiko kanapių "plantaciją".

Trečiadienį apie 6.30 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės pareigūnai gavo pranešimą, kad Vilniuje, Taigos gatvės namo bute, sūnus G.Z., gimęs 1980 metais, grasina tėvui peiliu. Šių grasinimų pabūgęs, tėvas pasitiko pareigūnus pirmojo aukšto laiptinėje, tačiau nesutiko kartu pakilti liftu į nurodytą butą.

Anot policijos pranešimo, pareigūnams teko ilgokai skambinti į užrakintas duris, kol jos staiga atsidarė ir į laiptinę išbėgo moteris, vejama medine kuoka užsimojusio sūnaus. Šis bandė smogti savo septyniasdešimtmetei motinai į galvą. Žinodami, kad bute daugiau žmonių nėra, pareigūnai įvijo siautėjusį sūnų į namus ir uždarė duris.

Atvykus pagalbai, patruliai užėjo į butą. G.Z. buvo užsidaręs savo kambaryje. Į jį įėjusius policininkams, G.Z. juos pasitiko žodžiais "Alach akbar, tik užeikite ir žūsite jūs visi!", vėliau vyras sviedė metalinį atsuktuvą, bet niekam nepataikė.

Sulaikomas ir surakinamas antrankiais G.Z. aktyviai priešinosi, todėl panaudoti elektros impulsiniai prietaisai "Taser".

Kambaryje aptikti 22 vazonai su augančiomis kanapėmis ir kita įranga joms auginti - apšvietimas, šildymas, ventiliacija.

G.Z. nuvežtas tirti psichinės sveikatos į ligoninę, o į butą atvykusi pareigūnų operatyvinė grupė rado ir daugiau kanapių krūmų bei klimatizacijos įrangos.

Dėl įvykio Vilniaus miesto šeštajame policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS