Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Lenkų sirgaliai elgiasi ramiai, incidentų nei pasieniečiai, nei policija neužfiksavo

01/08/2013

Taip pat skaitykite

Vokietijoje žuvo vilkiko vairuotojas Klaipėdos SGD terminalas kelia nerimo Latvijai Izraelio prezidentas: R.Meilutytė ir D.Grybauskaitė įrodo, kad ateitis priklauso moterims Iš Neries ir Nemuno ištraukti du skenduoliai

Vilnius, rugpjūčio 1 d. (BNS). 14 val. duomenimis, nei pasieniečiai, nei policija nėra užfiksavusi jokių incidentų, susijusių su lenkų sirgaliais, BNS informavo šių tarnybų atstovai.

Pasienio ir policijos pareigūnai ketvirtadienį pagrindiniuose keliuose, vedančiuose į Lietuvą iš Lenkijos, intensyviai tikrina į rungtynes Vilniuje vykstančius lenkų sirgalius.

Policijos departamento atstovo Ramūno Matonio duomenimis, pareigūnai iš atvykstančių konfiskavo vieną kaukę ir vieną teleskopinę lazdą. Apie jokius kitus incidentus duomenų kol kas negauta.

"Srautas nedidelis, visų dokumentai tvarkingi, lenkų sirgaliai su pareigūnais nesiginčija, per patikras nesipriešina", - BNS ketvirtadienį prieš vidurdienį sakė Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovas Rokas Pukinskas. Jis teigė, kad pasieniečiai jokių incidentų su sporto aistruoliais neužfiksavo.

Vilniaus vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, jokių incidentų ar sulaikymų, susijusių su iš Lenkijos atvykusiais futbolo sirgaliais taip pat nėra.

Kaip skelbta, futbolo rungtynių tarp Vilniaus "Žalgirio" ir Poznanės "Lech" klubo išvakarėse policijos pareigūnai sulaikė tris lenkų komandos sirgalius.

Taip pat trečiadienį vakare prieš vidurnaktį Pelesos gatvėje ant asfalto pastebėtas baltais dažais parašytas užrašas "Polskie Wilno" (Lenkijos Vilnius - red.), galimai su lenkų sirgaliais susijusius įvykius suvestinėje praneša Policijos departamentas.

Ketvirtadienio naktį 1 val. 16 min. Vilniuje Geležinkelio gatvėje geležinkelio stoties perone už nedidelį chuliganizmą sulaikytas 1978 metais gimęs Lenkijos pilietis P.P.T. Surašius administracinės teisės pažeidimų protokolą jis paleistas.

Apie 5 val. ryto Vilniuje Sodų gatvėje dėl šlapinimosi viešojoje vietoje sulaikyti du Lenkijos piliečiai 1987 metais gimęs K.D.K. ir 1989 metais gimęs P.P.K. Jie surašius administracinės teisės pažeidimų protokolus irgi paleisti.

Baimindamasi aršaus lenkų futbolo sirgalių elgesio policija artėjant ketvirtadienio vakarą Vilniuje vyksiančioms rungtynėms tarp Vilniaus MFD "Žalgiris" ir Poznanės "Lech" klubo dirba sustiprintu režimu.

Pasak Policijos departamento, prižiūrėti tvarką per rungtynes padės ir per 30 iš Lenkijos atvykusių pareigūnų.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Kęstučio Lančinsko teigimu, policija futbolo rungtynių metu, kaip ir per eitynes "Už lygybę", netoleruos net ir menkiausių teisės pažeidimų. Pasak jo, Lietuvoje laukiama nuo 800 iki 1 tūkst. lenkų futbolo sirgalių.

Ketvirtadienį sostinėje susitinka Vilniaus MFD "Žalgiris" ir Poznanės "Lech" klubas. Lietuvos futbolo federacijos stadione vyks pirmosios UEFA Europos lygos trečiojo kvalifikacinio etapo rungtynės.

Lenkijos futbolo klubo sirgaliai yra pagarsėję kaip vieni aršiausių fanų Rytų Europoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Lenkų sirgaliai Policija