Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Palangos paplūdimiuose ketinama statyti apšvietimo stulpus

12/09/2013

Taip pat skaitykite

Lietuva teisme iš EK bandys išsireikalauti 14 mln. litų žemės ūkio paramos Lietuva plačiau atvers duris lietuvių kilmės užsieniečiams ir aukštos kvalifikacijos specialistams iš kitų šalių Pradėtas Ūkio banko nekilnojamojo turto pardavimas SPEKTAKLIS VAIKAMS!! Paslaptinga naktis

Vilnius, rugsėjo 12 d. (BNS). Per artimiausias dvi savaites Palangos paplūdimyje į smėlį bus gręžiamas pirmasis polis, į kurį ketinama montuoti 9 metrų aukščio apšvietimo stulpą.

Trijų kilometrų ruože nuo Birutės parko iki gelbėtojų stoties už Rąžės žiočių planuojama pastatyti 70 apšvietimo stulpų. Projekto vertė gali siekti apie 400 tūkst. litų, rašo "Lietuvos žinios".

Palangos mero Šarūno Vaitkaus teigimu, paplūdimiams apšviesti būtų pritaikomi hibridiniai žibintai, kurie veiktų naudojant vėjo ir saulės energiją.

Bendrovės "Palangos komunalinis ūkis" direktorius Konstantinas Skierus sakė, kad dar nežinia, ar į smėlį pavyks įgręžti polius. Jo žiniomis, paplūdimyje po smėlio sluoksniu yra durpinga žemė, o tik po ja prasideda molis, vadinamoji kieta morena, į kurią ir turi būti įgręžtas vamzdis bei įlieta betono.

Vasarą Palangą aplankė per 3 mln. poilsiautojų

 Šią vasarą Palanga sulaukė per 3 mln. poilsiautojų. Tiek žmonių galėjo aplankyti kurortą suskaičiavus prie jūros važiavusias transporto priemones, rašo "Lietuvos rytas".

Suskaičiuoti automobilius tapo įmanoma šią vasarą kelyje Šiauliai-Palanga prie įvažiavimo į kurortą įrengus eismo intensyvumo skaitiklį, kuris nuolat fiksuoja įvažiuojančias transporto priemones. Pasirodo, šiuo keliu per vasarą Palangos link važiavo apie 965 tūkst. transporto priemonių. Šis skaičius padaugintas iš trijų, dar pridėta, kad į kurortą galima atvykti pro Nemirsetą, visuomeniniu transportu.

Per šią vasarą kurorto poilsinės bei miesto gyventojai Palangos svečiams suteikė apie pusę milijono nakvynių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS