Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Liepojos tikslas - oro uostas verslui ir konkurencija Lietuvai

12/07/2013

Taip pat skaitykite

R. Paksas: „Jeigu paskelbėme Dariaus ir Girėno skrydžio per Atlantą metus, dirbkime pasiraitoję rankoves iškilių tautos sūnų garbei“ Gautas patvirtinimas apie Pakistane nužudytą lietuvį Šiemet Lietuvoje paskendo daugiau nei pusšimtis žmonių "Small Planet Airlines" lėktuvas Paryžiuje buvo įstrigęs dėl mažo gedimo - K.Auryla

Vilnius, liepos 12 d. (BNS). Lietuvoje abejojama, ar turinčio jūrų uostą ir laisvąją ekonominę zoną trečiojo pagal dydį Latvijos miesto Liepojos planai imtis 2,5 mln. latų kainuosiančios savo oro uosto rekonstrukcijos ir labiau plėtoti turizmą, yra gerai pamatuoti, penktadienį rašo "Verslo žinios".

Liepoja turi ir kitą tikslą - tapti rezerviniu Rygos oro uostu. Liepojoje leistųsi lėktuvai, priversti nusukti nuo Rygos esant prastoms oro sąlygoms. Iki šiol tokias atvejais lėktuvai leisdavosi daugiausia Kaune, keletas jų - Palangoje.

Palangos oro uosto vadovė Jolanta Jucevičiūtė sako, kad atnaujinus skrydžius iš Liepojos gali būti prarasta dalis Palangos oro uosto keleivių, tačiau, anot jo, turistų iš Maskvos Palanga neturėtų netekti.

Laikinai einanti Kauno oro uosto direktorės pareigas Jūratė Baltrušaitytė pažymi, kad kiekvienas lėktuvo nusileidimas ar pakilimas reiškia papildomas pajamas, dėl šios priežasties Liepoja taptų konkurenciniu oro uostu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS