Muzikantai

PradžiaLietuva

Tarp Lietuvos ir Švedijos kursuos naujas keltas

10/06/2013

Taip pat skaitykite

Studentų paskolų sistemą numatoma keisti - švietimo ir mokslo viceministras Užbaigtas nacionalinis stadionas leistų spręsti kultūrinių renginių organizavimo problemas, sako A.Butkevičius Pradėtas Ūkio banko nekilnojamojo turto pardavimas Renovacijai pritrūks statybininkų

Laivybos ir logistikos bendrovė DFDS iš Grimaldi Holding išsinuomojo keltą CORAGGIO, kuris nuo kitų metų pirmojo ketvirčio įsijungs į DFDS Baltijos jūros laivyną ir padidins maršruto Klaipėda – Karlshamnas (Švedija) pajėgumus.

 CORRAGIO, kurį DFDS išsinuomojo penkiems metams su galimybe pratęsti kontraktą ilgesniam laikui, yra to paties tipo kaip VICTORIA SEAWAYS ir REGINA SEAWAYS. Šie modernūs ir našūs keltai šiuo metu dirba maršrute Klaipėda – Kylis (Vokietija).  

Nuo 2014 m pirmojo ketvirčio naujasis keltas pavaduos kitus Baltijos jūroje plaukiojančius laivus jų remonto laikotarpiu. Vėliau jis pakeis keltą LIVERPOOL SEAWAYS, kuris kursuoja maršrutu Klaipėda – Karlshamnas.  LIVERPOOL SEAWAYS bus perkeltas į kitą maršrutą.

CORAGGIO gali gabenti 2490 linijinių metrų krovinio ir 600 keleivių, tai yra 400 linijinių metrų ir beveik 300 keleivių daugiau nei LIVERPOOL SEAWAYS. „Tai gerokai sustiprins mūsų paslaugas transporto koridoriuje tarp Baltijos valstybių ir Skandinavijos. Todėl aš labai džiaugiuosi, kad galime patenkinti krovinius gabenančių klientų poreikius didesniems pajėgumams Klaipėda - Karlshamnas maršrute, o keleiviams pasiūlyti aukštesnius aptarnavimo standartus, kuriuos leidžia suteikti  keltas CORAGGIO“, – sakė Baltijos jūros verslo vieneto vadovas, DFDS viceprezidentas Anders Refsgaard.

„CORAGGIO maršrutą Klaipėda – Karlshamnas aptarnaus kartu su keltu OPTIMA SEAWAYS. Iš Klaipėdos ir  Karlshamno uostų abu šie keltai išvyks kiekvieną dieną“, – sakė šio maršruto direktorius Tomas Mačiulskis.

Keltas CORAGGIO pastatytas 2007 m. ir yra pirmasis iš aštuonių to paties tipo laivų, pastatytų italų laivų statykloje Nuovi Cantieri Apuania bendrovės „Grimaldi Group“ užsakymu. Planuojama, kad CORAGGIO plaukios su Lietuvos vėliava.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS