Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Jaunųjų Lietuvos imtynininkų komanda turnyre Ukrainoje užėmė antrą vietą

06/11/2013

Taip pat skaitykite

Marius Bernatonis klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 32-as Lietuvos kartingo čempionatas pasiekė kulminaciją Europos irklavimo čempionate lietuvaičių duetas antrą kartą įvertintos sidabru Rūta Paškauskienė ir kiti Lietuvos stalo tenisininkai išvyksta į Europos čempionatą Austrijoje

Kijevas-Vilnius, lapkričio 5 d. (BNS). Ukrainoje vykusiame tarptautiniame graikų-romėnų imtynių komandų jaunučių turnyre puikiai pasirodė Lietuvos atletai, kurie tik finalinį susitikimą minimaliu rezultatu 4:5 pralaimėjo stipriausiai Ukrainos šios amžiaus grupės komandai - Kostopolio sportinio internato auklėtiniams.

"Buvau maloniai nustebintas vaikinu kovingumu. Visa komanda galynėjosi pagirtinai. Finale gal kiek pritrūko sėkmės, o gal ukrainiečiams namų sienos padėjo. Kaip ir tikėtasi, į priekį ekipą vedė nė vienos imties nepralaimėję Arminas Lygnugaris (svorio kategorija iki 66 kg), Aistis Liaugminas (35 kg) ir Edgaras Gendvilis (42 kg)", - sportininkų pasiekimais džiaugėsi treneris Arvydas Krikščiūnas.

Be minėtų atletų, Kliosove ant imtynių kilimo ritosi Lukas Matulionis (32 kg), Vilius Savickas (38 kg), Justas Jakovickas (47 kg), Ignas Bukauskas (53 kg) ir Karolis Varnas (59 kg).

Turnyro organizatoriai dešimt komandų suskirstė į du pogrupius. Lietuvos komanda 8:1 įveikė imtynininkus iš Kliosovo, 8:0 sutriuškino Bresto (Baltarusija) atstovus, 6:3 privertė pasiduoti jaunuosius Molodečno (Baltarusija) imtynininkus ir 8:1 nugalėjo Bereznės miesto (Ukraina) ekipą.

Jaunučių graikų-romėnų imtynių turnyre Ukrainoje kovojo 97 imtynininkai iš Baltarusijos, Ukrainos ir Lietuvos.