Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

JAV prezidentas Obama supainiojo Britanijos finansų ministrą su soulo muzikos dainininku

20/06/2013

Taip pat skaitykite

Užtvindytos Londono gatvės Lordų rūmuose buvo pristatyta Lietuvos pirmininkavimo ES Jungtinėje Karalystėje programa Teroristinis išpuolis lėktuve? Ipad kompiuteris - mirtina elektros srovės dozė?

Londonas, birželio 20 d. (AFP-BNS). JAV prezidentas Barackas Obama (Barakas Obama) suklydo, kelis kartus pavadinęs Didžiosios Britanijos finansų ministrą George'ą Osborne'ą (Džordžą Ozborną) kitu vardu per Didžiojo aštuoneto (G-8) viršūnių susitikimą, ketvirtadienį pranešė žiniasklaida.

B.Obama tris kartus pareiškė visiškai sutinkantis su "Jeffrey" (Džefriu) per savo pranešimą apie šį susitikimą organizavusios Britanijos planus kovoti su mokesčių vengimu, o dėl tos klaidos nepatogiai pasijutęs G.Osborne'as raudonavo.

Vėliau supratęs savo klaidą, B.Obama pajuokavo, kad Britanijos kanclerį supainiojo su JAV soul muzikos dainininku Jeffrey Osborne'u (Džefriu Ozbornu), pranešė dienraščiai "The Sun" ir "Financial Times".

"Atleisk, žmogau. Tikriausiai supainiojau jus su savo mėgstamu ritmenbliuzo dainininku", - sakė B.Obama.

42 metų kancleris mažai panašus į 65 metų afroamerikietį dainininką ir dainų kūrėją, labiausiai žinomą dėl 1982 metų hito "On the Wings of Love".

Jeffrey Osborne'as sakė televizijai "Sky News": "Buvau išties pamalonintas. Tikrai nežinojau, jog (B.Obama) yra toks didelis gerbėjas, kad net pavadintų kanclerį Jeffrey Osborne'u."

"Pasakykit kancleriui, kad kai ten atvyksiu, susitiksiu su juo, ir mes sudainuosime duetu "On The Wings Of Love", - pridūrė jis.

"The Sun" citavo vieną tos sesijos žiūrovą: "Osborne'as atrodė tikrai nepatenkintas" šio "pastebimai triuškinančio smūgio".

"Pirmas kartas, kai Obama tai padarė, buvo pakankamai blogas, tačiau jis toliau kartojo šią savo pranešime. Galiausiai tai išties privertė susigūžti", - pasakojo jis"

George'o Osborne'o tikrasis vardas yra Gideonas, tačiau ministras jį pasikeitė paauglystėje, nes būdavo pravardžiuojamas bendraamžių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS