Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

JAV teisėja nurodė pakeisti Mesiju pavadinto kūdikio vardą

13/08/2013

Taip pat skaitykite

Švedai stebisi miške rastu ruonio jaunikliu Čikagos oro uoste atidaryta paroda apie S.Dariaus ir S.Girėno skrydį per Atlantą Minesota tapo 12-ąja gėjų santuokas įteisinusia JAV valstija Po 14 metų iširo aktorių Casselio ir Bellucci santuoka

Vašingtonas, rugpjūčio 13 d. (AFP-BNS). JAV pietinės Tenesio valstijos teisėja nurodė tėvams, pavadinusiems savo kūdikį Messiah (Mesaja, Mesiju), duoti jam kitokį vardą.

"Žodis "Mesijas" yra titulas, ir šį titulą pelnė vienintelis žmogus, o tas žmogus yra Jėzus Kristus", - teisėja Lu Ann Ballew (Lu En Bolju) paaiškino praeitą savaitę paskelbtoje nutartyje, rašo dienraštis "The Tennessean".

Septynių mėnesių berniuko tėvai kreipėsi į teismą, nes nesugebėjo susitarti, kokia turi būti jo pavardė - tėvo ar motinos.

Teisėja nurodė, kad vaikui būtų suteiktos abiejų tėvų pavardės, tačiau taip pat visus nustebino, paraginusi taip pat pakeisti jo vardą - į Martino.

Berniuko motina Jaleesa Martin (Džalisa Martin) nusprendė pateikti apeliaciją. Ji teigia, kad kartu kūdikio tėvu nusprendė pavadinti savo atžalą Mesiju ne dėl religinių priežasčių, o dėl to, kad jis maloniai skamba.

Teisėja sakė, kad per savo praktiką pirmąkart nurodė pakeisti vaiko vardą.

L.A.Ballew teigė, kad tokia išeitis berniukui būtų daug geresnė, nes Mesijo vardas gali atrodyti įžeidžiamas daugeliui žmonių apygardoje, kurioje daug gyventojų yra uolūs krikščionys.

"Tai gali jį supriešinti su daugeliu žmonių", - laikraštis citavo teisėjos žodžius.

J.Martin sakė buvusi apstulbinta teisėjos nurodymo.

"Niekada neketinau pavadinti savo sūnaus Mesiju dėl to, kad (šis vardas) reiškia "Dievas", ir nemanau, kad teisėja gali versti mane pakeisti savo kūdikio vardą dėl jos religinių įsitikinimų", - "The Tennessean" citavo berniuko motiną.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS