MuzikantaiMuzikantai

PradžiaLietuva

Kada nors vis tiek turėjo ateiti laikas išsiskirti - A.Zabulis

17/06/2013

Taip pat skaitykite

Sekmadienio popietę Kauno Laisvės alėja bėgo per 1000 „Bėk už Kauną su Gardėsiu“ dalyvių Naikintuvai, priešingai nei skelbta praėjusią savaitę, neturėjo įtakos keleivinio lėktuvo nusileidimui, parodė tyrimas Už nužudymą alytiškis nuteistas po 12 metų Pareigūnai įtaria, kad Gariūnų prekeiviai iš neteisėtas pajamas pirko apartamentus Bulgarijoje

Vilnius, birželio 17 d. (BNS). Penktadienį iš "Omnitel" vadovo pareigų pasitraukęs vienas lietuviškojo telekomunikacijų verslo mohikanų Antanas Zabulis sako, kad "Omnitel", kaip ir visa mobilioji rinka, žengia į naują erą, tad pokyčiai yra natūralus dalykas. Anot jo, naujajam "Omnitel" vadovui vienas svarbiausių uždavinių bus įdiegti naują, duomenų perdavimą turintį padidinti, verslo modelį, ir sukurti gerus santykius su "Omnitel" komanda, rašo "Verslo žinios".

"Kompanijoje dirbau 12 metų - normalu, kad ateina laikas permainoms. Juk keičiasi ir pati bendrovė, ir prioritetai, atsiranda naujos veiklos, naujų verslo modelių. Natūralu, kad kada nors vis tiek turėjo ateiti laikas išsiskirti. Štai jis ir atėjo", - interviu "Verslo žinioms" sakė vienas žinomiausių šalies vadovų.

Anot jo, naujajam "Omnitel" vadovui, kaip ir kiekvienam naujam vadovui, svarbiausias uždavinys bus sukurti dar didesnę vertę akcininkui.

"Mobiliajame versle šiandien reikalingi nauji verslo modeliai, kad duomenų verslas telekomunikacijų įmonėms ateityje bus žymiai svarbesnis nei dabar. Naujo, su duomenų perdavimu susijusio, verslo modelio įvedimas yra tarsi nauja era kompanijai. Tai labai reikšmingas pokytis ne tik "Omnitel", bet ir visai grupei. Taigi turbūt kaip tik dabar atėjo tinkamas momentas "gražiai pereiti", - sakė A.Zabulis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS