Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Kaire per ginkluotą išpuolį prezidento Mursi šalininkų demonstracijoje nužudyta 16 žmonių

03/07/2013

Taip pat skaitykite

Nuversto Egipto prezidento Mursi šalininkai ruošiasi jų protestų stovyklų apsiausčiai Kaire Sprogusiame Indijos povandeniniame laive dirbantys narai ištraukė pirmuosius aukų kūnus Turkijoje nukritus oro balionui, žuvo vienas brazilų turistas, sužeisti 24 Ant Everesto šlaitų lavina nusinešė keturias žmonių gyvybes

Kairas, liepos 3 d. (AFP-BNS). Nežinomi ginkluoti užpuolikai nužudė 16 žmonių, o dar apie 200 sužeidė, pradėję šaudyti per Kaire vykusį Egipto prezidento Mohamedo Mursi (Mohamedo Mursio) šalininkų mitingą, trečiadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

"Žuvo 16 žmonių, o 200 buvo sužeisti per ataką prieš demonstraciją šalia Kairo universiteto, palaikančią prezidentą Mursi", - paskelbė valstybinė televizija, remdamasi ministerijos informacija.

"Užpuolikai atakavo šaunamaisiais ginklais", - vienas iš M.Mursi šalininkų Mostafa Abdelnasseras (Mostafa Abdelnaseras) sakė telefonu naujienų agentūrai AFP, pridūręs, kad jis išnešė vieną, kuris buvo pašautas į galvą.

Antradienį septyni žmonės žuvo, o dar dešimtys buvo sužeisti per susirėmimus, kurių metu taip pat buvo šaudoma, tarp M.Mursi šalininkų ir priešininkų sostinės pietiniame Gizos rajone, medicinos šaltiniai sakė AFP.

Susirėmimai taip pat įsiplieskė Kairo rajone Helvane ir šiaurinėje Beheiros provincijoje, nurodė saugumo pareigūnai.

M.Mursi oponentai antradienį išėjo į gatves spausti prezidentą atsistatydinti - kitą dieną po to, kai armija pareikalavo, jog šalies vadovas sutiktų su "liaudies reikalavimais", nes priešingu atveju jam gresia priverstinis sprendinys.

Antradienio vakarą į sunkią padėtį patekęs islamiškų pažiūrų lyderis savo kalboje pažadėjo, kad nenusileis masiniams protestams, kurių dalyviai ragino jį atsistatydinti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS