Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Kinijoje prasidėjo pasaulio moterų "Laser radial" klasės buriavimo čempionatas

02/10/2013

Taip pat skaitykite

Akvilė Paražinskaitė pergalingai pradėjo ITF serijos jaunių teniso turnyrą Meksikoje Ralio čempionų pėdomis žengia jaunasis Lietuvos lenktynininkas Šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė varžybose Estijoje įvykdė pasaulio čempionato normatyvą Julijos Jefimovos dopingo testas - teigiamas?

Rižao, spalio 2 d. (BNS). Kinijoje prasidėjo pasaulio moterų "Laser radial" klasės buriavimo čempionatas.

Po dviejų plaukimų geriau sekasi Mildai Eidukevičiūtei, kuri turi 34 baudos taškus ir yra 27-ta. Ji pirmąjį plaukimą baigė 16-ta, o antrąjį - 18-ta.

Pergalę pirmajame plaukime iškovojusi Viktorija Andrulytė antrajame buvo diskvalifikuota ir su 41 baudos balų smuktelėjo į 37-ąją poziciją tarp 77-ių dalyvių.

Po pirmosios varžybų dienos lydere tapo amerikietė Paige Railey (5 b. tšk.), lenkianti kinę Dongshuang Zhang (7 b. tšk.) bei švedę Josefin Olsson (9 b. tšk.).

Londono olimpinių žaidynių ir šių metų Europos pirmenybių sidabro medalio laimėtoja olandė Marit Bouwmeester (15 b. tšk.) devinta, o šių metų Europos čempionė airė Annalise Murphy (35 b. tšk.) tik 29-ta, o olimpinė čempionė kinė Lijia Xu (41 baudos taškas) tik 36-a.

Praėjusiais metais Vokietijoje vykusiame šios klasės pasaulio čempionate triumfavusi lietuvė Gintarė Scheidt kovo mėnesį susilaukė antrojo sūnaus ir yra motinystės atostogose.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt