Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

Knygų apie Harį Poterį autorė Rowling anonimiškai parašė romaną apie nusikaltimus

15/07/2013

Taip pat skaitykite

Sprogdinimais prie Britanijos mečečių įtariamas ukrainietis areštuotas dėl musulmono nužudymo Keturi lietuviai Didžiojoje Britanijoje įtariami italo nužudymu Tauriųjų metalų kainos Londono lydinių biržoje Britanija išmokės kompensacijas nukentėjusiems per Mau Mau sukilimą kolonijinėje Kenijoje

Londonas, liepos 14 d. (AFP-BNS). Knygų apie Harį Poterį autorė J.K.Rowling (Dž.K.Rouling) sekmadienį buvo priversta atskleisti, kad pasivadinusi pseudonimu išleido kritikų pripažintą romaną apie nusikaltimus.

Laikraštis "The Sunday Times" paskelbė, kad 47 metų J.K.Rowling, trijų vaikų motina, parašė "Gegutės šauksmą" (The Cuckoo's Calling) - romaną apie privatų detektyvą, kuris aiškinasi vieno modelio savižudybę.

Tą romaną esą parašė Robertas Galbraithas (Robertas Galbraitas), kurį leidėjai vadina buvusiu Karališkosios karo policijos nariu, nuo 2003-iųjų dirbančiu civilinio saugumo industrijoje.

Laikraštis dėl R.Galbraitho aiškintis pradėjo kilus įtarimams dėl to, kaip pirmą knygą rašantis autorius iš kariškių gali sukurti tokį gerą romaną.

Išaiškinta J.K.Rowling sakė: "Tikėjausi tai kiek ilgėliau išlaikyti paslaptyje, nes būti Robertu Galbraithu buvo tokia išlaisvinanti patirtis".

Balandžio mėnesį išleistas "Gegutės šauksmas", kuriame pasakojama apie Afganistane sužeistą karo veteraną, detektyvą Kormoraną Straiką, pelnė kitų knygas apie nusikaltimus rašančių autorių pagyras.

Kaip rašo "The Sunday Times", jau parduota daugiau kaip 1,5 tūkst. knygos egzempliorių kietais viršeliais, o kitais metais planuojama išleisti tęsinį.

Knygą išleido "Little, Brown Book Group", kuri pernai taip pat publikavo pirmąją J.K.Rowling knygą suaugusiesiems "Atsitiktinė vakansija" (The Casual Vacancy), kuri buvo įvertinta gerokai prieštaringiau.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS