Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Las Vegaso striptizo klube nušautas vienas žmogus, du sužeisti

21/10/2013

Taip pat skaitykite

Čilės dalmatinų gelbėtojas gali būti iškeldintas iš savo namų Argentinos prezidentė mėnesį ilsėsis dėl kraujo išsiliejimo smegenų dangaluose Honkongo aukcione retas fotoaparatas "Leica" parduotas už 620 tūkst. dolerių Mokslininkai sugalvojo, kaip pakrauti mobiliuosius telefonus ... šlapimu

Las Vegasas, spalio 21 d. (AP-BNS). Per šaudymą Las Vegaso kazino namų "Bally's" striptizo klube nušautas vienas žmogus ir dar du sužeisti.

Las Vegaso policijos leitenantas Jay Robertsas (Džėjus Robertsas) pranešė, kad įtariamasis uždarytas į areštinę. Išpuolio aukos nuvežtos į Universitetinį medicinos centrą, nors informacijos apie sužeistųjų būklę kol kas nėra.

Pasak J.Robertso, šaudymas prasidėjo pirmadienį 5 val. 45 min. po darbo valandų dirbančiame klube "Drai's", į kurį ateina lankytojai iš kitų karštų vietų.

Klubas yra įsikūręs apatiniuose "Bally's" komplekso aukštuose.

Praėjusią žiemą tame pačiame striptizo klube įvyko dar vienas incidentas. Pasak pareigūnų, vasario mėnesį tarp lankytojų kilęs žodinis konfliktas peraugo į šaudymus ir gaudymus, žuvo trys žmonės. Gruodžio mėnesį teismas turėtų skirti mirties nuosprendį vyrui, kuris anksčiau gyrėsi buvęs sąvadautoju.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS