MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaEuropa

Latvijoje skundžiamasi rinkėjų papirkinėjimu

31/05/2013

Taip pat skaitykite

20 pint'ų išgėręs laivo kapitonas sėkmingai prišvartavo laivą Škotijos uoste Prancūzijos žvalgyba masiškai šnipinėja elektroninius laiškus ir pokalbius telefonu, teigia laikraštis Potvyniai Prancūzijoje pareikalavo pirmosios aukos, Lurdas lieka uždarytas Italijoje bus nuolat eksponuojamas šventojo Pijaus kūnas

Ryga, gegužės 31 d. (BNS). Šeštadienį vyksiančių rinkimų į Latvijos savivaldos ir teisėsaugos organus išvakarėse gaunama pranešimų apie įvairius pažeidimus, tarp kurių minimi ir rinkėjų papirkinėjimai, pranešė naujeinų agentūraiBNS Saugumo policijoje ir Kovos su korupcija biure.

Tačiau kol kas nežinoma, ar bent vienas toks pranešimas apie papirkinėjimą pasitvirtins. "Mes iš karto veikiame aktyviai", - sakė Saugumo policijos viršininko pavaduotoja Kristynė Apsė-Krūminia.

Pasak jos, gana dažnai rinkėjai skambina ir praneša apie galimus pažeidimus - kad kai kur nenuimtas politinės reklamos plakatas, ar kad galimas rinkėjų balsų pirkimas.

Kovos su korupcija biuras taip pat sakė, kad susilaukia tokių skambučių, bet iš karto skambinusiems pataria kreiptis į policiją.

Gegužės 31 dieną ir birželio 1-ąją draudžiama bet kokia rinkimų agitacija per televiziją ir radiją, spaudoje ar kitur viešoje erdvėje, valstybinėse ir savivaldos struktūrose.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS