Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Lietuviai laimėjo trečią vietą Pasaulio Taurės karpių čempionate

09/10/2013

Taip pat skaitykite

Jemeno sostinėje sudužus naikintuvui žuvo pilotas Irane susidūrus autobusui ir sunkvežimiui žuvo 17 žmonių Kanadoje įvykusi traukinio katastrofa tikriausiai nusinešė 50 žmonių gyvybių Naujų biurų ieškančioms įmonėms traukos centru tampa sostinės prieigos

Lietuviai “Team Renmar Baits” užėmė trečia vietą tarp 160 komandų iš viso pasaulio, besivaržiusių tradiciniame Pasaulio Taurės karpių čempionate “World Carp Classic 2013”. Čempionatas vyko rugsėjo 31 – spalio 5 dienomis. Jau antrus metus iš eilės šis čempionatas vyko Bolsenos ežere, Italijoje. Šis didžiausias Europoje vulkaninės kilmės ežeras, susikūręs prieš 300.000 metų yra Lacijo regione, nuo Romos 100km, prie Umbrijos ir Toskanos regionų sankirtos. Ežero kilmę liudija bazalto sienos „lavos strėlės“, likę po vulkano išsiveržimo, prie įvažiavimo į Bolsenos miestą.

Šiame čempionate jau antrus metus iš eilės Lietuvą atstovavo “Renmar Baits” komanda, komandos vadovas Renaldas Marčiukaitis ir jo komandos nariai: Kruckas Vygantas, Vytautas Peleckas, Aidas Turauskas, Andrej Zakharov, Giedrius Urbas, Ronaldas Tatarunas, Timosenko Vladimiras, Vytautas Marčiukaitis.

Žvejai, sako, kad šis vandens telkinys, ne ežeras, o tikra jūra. Ežero dydis – 11000 ha, apvažiuoti ežerą su privažiavimais iki pakrantės apie 100 km, maksimalus gylis yra 153 metrai. Čia reikalinga patirtis: nuolat keičiasi vėjo kryptys, net ir nuo mažo vėjuko formuojasi bangos, galinčios pavirsti į didžiules bangas kaip jūroje. Žvejoti vienas malonumas, nes vaizdai aplink nuostabūs: ežere net dvi salos, saulėlydžiai kiekviena dieną vis kitokie. Vandens švarumas, spalvos ir skaidrumas stulbinantis. "Vienas malonumas traukti karpį ir matyti jį, besiraivantį ir besipriešinantį ant kabliuko 3-4 metrų gylyje. Tai nerealu! Apie tokį vaizdą Lietuvoje tik pasvajoti galima” – įspūdžiais dalijosi žvejai.

 

italijadoc.wordpress.com