Muzikantai

PradžiaKitos sporto šakos

Lietuvos dvidešimtmečių ledo ritulio rinktinė pergale pradėjo pasiruošimą pasaulio čempionatui

07/11/2013

Taip pat skaitykite

Sportinės gimnastikos pasaulio taurės etapo Kroatijoje varžybose Rokas Guščinas buvo šeštas pratimuose ant lygiagrečių Rokas Guščinas pretenduoja į pasaulio sportinės gimnastikos čempionato daugiakovės finalą Pasaulio boulingo taurės turnyre Kęstutis Gudauskas po antrosios dienos smuktelėjo į 38-ąją poziciją Pirkėjai grumiasi dėl "Žalgirio" stadiono

Elektrėnai, lapkričio 7 d. (BNS). Pasiruošimą 2013 metų pasaulio ledo ritulio čempionato kovoms pradėjusi Lietuvos dvidešimtmečių (U-20) rinktinė trečiadienio vakarą Elektrėnų ledo rūmuose kontrolinėse rungtynėse 5:3 (0:1, 3:1, 2:1) įveikė Vilniaus HC "Baltica" klubą.

Vilniečiai po Konstantino Isajevo (17:17) ir Aleksandro Petrovo (25:53) smūgių pirmavo 2:1, tačiau Lietuvos U-20 rinktinė antrojo kėlinio pabaigoje Dominyko Bisturio (37:19) ir Ugniaus Čižo taikliais metimais išvedė išsiveržė į priekį.

Dvidešimtmečiai atkaklioje dvikovoje galutinę persvarą įgijo 54-ą rungtynių minutę, kai du įvarčius pelnė D.Bisturys (53:29) ir Donatas Vitte (53:47).

Tai buvo pirmosios komandų rungtynės. Ketvirtadienį Elektrėnuose komandos susitiks dar kartą.

U-20 rinktinės vyriausiasis treneris latvis Aigaras Ciprussas komandą pasaulio čempionatui pradėjo ruošti daugiau nei prieš mėnesį iki jo. Į pažintinę stovyklą iš užsienio klubų galėjo ne atvykti ne visi kviesti kandidatai.

"Noriu susipažinti su rinktinės kandidatais asmeniškai ir šioje stovykloje didelių taktinių ar techninių klausimų nespręsime. Pagrindinė rinktinės stovykla įvyks gruodžio pradžioje prieš pat čempionatą", - sakė treneris.

Rinktinės pagrindą stovykloje sudaro Elektrėnų "Energijoje" ir Vilniaus HC "Balticoje" žaidžiantys ledo ritulininkai, atvyko žaidėjų iš Suomijos, Švedijos ir Latvijos.

U-20 rinktinės antroji stovykla įvyks pirmąją gruodžio savaitę, o pasaulio čempionato II-o diviziono A grupės kovos bus surengtos gruodžio 15-21 dienomis Miškolce (Vengrija), kur Lietuvos rinktinės varžovais bus Kroatijos, Vengrijos, Rumunijos, Olandijos ir Estijos bendraamžiai.

 

BNS informacija