Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Londone pristatytas Lietuvos verslumas ir inovacijos

11/12/2013

Taip pat skaitykite

Euro zonos valstybės skola 2012 metais pasiekė rekordinius 90,6 proc. BVP Londono lietuvių regbio klubas patyrė pirmą pralaimėjimą Irake per virtinę sproginimų žuvo 24 žmonės, 210 sužeista Nepaisant nuogąstavimų dėl Fukušimos 2020-ųjų olimpiadą rengs Tokijas

Londone Lietuvos Respublikos ambasada, įgyvendinama ES pirmininkavimo Jungtinėje Karalystėje programą, gruodžio 5 d. surengė konferenciją „Verslumas ir startuoliai Europos Sąjungoje: Iššūkiai ir galimybės“. 


Lietuvos Respublikos ambasadorė Asta Skaisgirytė Liauškienė pažymėjo, kad Lietuva pirmininkavimo ES metu skiria ypatingą dėmesį verslumo, inovacijų ir mokslinių tyrimų skatinimui, kadangi inovacijos ir verslumas yra ekonomikos augimo bei konkurencingumo pagrindas. „17 lietuviškų jaunų ir veržlių kompanijų atvykimas į Londoną ir jų prisistatymas investuotojams parodo mūsų kūrybiškumą bei didelį idėjų potencialą‘ - sakė ambasadorė. 

Konferencijoje dalyvavo apie 70 dalyvių, - lietuviškų startuolių, britų finansinių ir investicinių institucijų atstovų, diplomatų. Renginį vedė Londono verslo mokyklos profesorius Gary Dushnitsky, o pranešimus skaitė Daniel Godfrey, Britų investicijų valdymo asociacijos direktorius, Daumantas Dvilinskas, TransferGo vadovas, Kornelijus Čelutka, Baltcap vadovas ir Richard Jordan, vienos garsiausių pasaulyje teisinės kontoros KL Gates partneris.

Renginyje dalyviai taip pat galėjo susipažinti su Lietuvos inovacijomis pasinaudodami šiam tikslui sukurtu interaktyviu įrenginiu. 

LR ambasados informacija