Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Londone pristatytas Lietuvos verslumas ir inovacijos

11/12/2013

Taip pat skaitykite

Salvadore gydytojai atliko cezario pjūvį moteriai su itin rizikingu nėštumu Baltarusijoje daugėja afrikinio kiaulių maro židinių Europos plaukimo čempionato pasiekimai: du aukso ir vienas sidabro medalis, rinktinė - 7-oje vietoje „London Lithuanian“ regbio klubas pasiekė devintą pergalę ir rengiasi antram varžybų ratui

Londone Lietuvos Respublikos ambasada, įgyvendinama ES pirmininkavimo Jungtinėje Karalystėje programą, gruodžio 5 d. surengė konferenciją „Verslumas ir startuoliai Europos Sąjungoje: Iššūkiai ir galimybės“. 


Lietuvos Respublikos ambasadorė Asta Skaisgirytė Liauškienė pažymėjo, kad Lietuva pirmininkavimo ES metu skiria ypatingą dėmesį verslumo, inovacijų ir mokslinių tyrimų skatinimui, kadangi inovacijos ir verslumas yra ekonomikos augimo bei konkurencingumo pagrindas. „17 lietuviškų jaunų ir veržlių kompanijų atvykimas į Londoną ir jų prisistatymas investuotojams parodo mūsų kūrybiškumą bei didelį idėjų potencialą‘ - sakė ambasadorė. 

Konferencijoje dalyvavo apie 70 dalyvių, - lietuviškų startuolių, britų finansinių ir investicinių institucijų atstovų, diplomatų. Renginį vedė Londono verslo mokyklos profesorius Gary Dushnitsky, o pranešimus skaitė Daniel Godfrey, Britų investicijų valdymo asociacijos direktorius, Daumantas Dvilinskas, TransferGo vadovas, Kornelijus Čelutka, Baltcap vadovas ir Richard Jordan, vienos garsiausių pasaulyje teisinės kontoros KL Gates partneris.

Renginyje dalyviai taip pat galėjo susipažinti su Lietuvos inovacijomis pasinaudodami šiam tikslui sukurtu interaktyviu įrenginiu. 

LR ambasados informacija