Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

Londone vyksiančioje konferencijoje apie architektų profesijos pripažinimą ES – kontaktų mugė Lietuvos įmonėms

16/07/2013

Taip pat skaitykite

Greitas maistas moksleiviams tik po 17val.? Anglija nuo šiol turi didžiausią naktinio dangaus draustinį Europoje 24-ąjį filmą apie Bondą kurs Mendesas, pagrindiniame vaidmenyje išliks Craigas Elizabeth II oficialus gimtadienis bus minimas birželio 15dieną

2013 m. rugsėjo 9 d. Lietuvos Respublikos ambasada Londone, įgyvendindama Lietuvos Pirmininkavimo ES Tarybai programą, kartu su Karališkuoju britų architektų institutu, Jungtinės Karalystės verslo, inovacijų ir įgūdžių ministerija bei Lietuvos architektų sąjunga organizuoja konferenciją apie architektų kvalifikacijų pripažinimą Europos Sąjungoje.

Konferencijoje svečius pasveikins Lietuvos ir Jungtinės Karalystės ministrai, bus aptartos architektų darbo galimybės ES, patirtimi dalinsis Europos Komisijos, architektų asociacijų JK ir Lietuvoje, JK statybų tarybos atstovai, verslininkai bei patys architektai.

Po konferencijos vyks kontaktų mugė bei Lietuvos architektų sąjungos kuruojamos parodos „Paralelės. Lietuvos architektūra: trys laikmečiai, trys veidai“ atidarymas. Paroda atskleis, kaip vystėsi Lietuvos architektūra skirtingais laikotarpiais nuo tarpukario iki šių dienų, kaip jai įtaką darė kintančios socialinės, ekonominės sistemos, laikmečiui būdingos mados, visuomenės propaguojamos vertybės.

Lietuvos ambasadorė Londone Asta Skaisgirytė Liauškienė įsitikinusi, kad planuojamas renginys, kuris yra dalis plačios ambasados programos, skirtos Lietuvos Pirmininkavimui ES paminėti, tarptautinio lygio profesionalams pristatys modernią, kuriančią ir atvirą Lietuvą. „Kartu su Karališkuoju britų architektų institutu rengiame įdomią diskusiją itin aktualia tema – apie laisvą kvalifikuotų specialistų – architektų – judėjimą. Tikimės, kad Lietuvos įmonės net tik dalyvaus konferencijoje, bet ir užmegs naudingų kontaktų verslo plėtrai ir investicijų pritraukimui,“ sakė ambasadorė.

 

Data: 2013 m. rugsėjo 9 d.

Laikas: 14.30 – 20.00 (konferencija, kontaktų mugė ir parodos atidarymas)

Konferencijos vieta: RIBA, 66 Portland Place, London, W1B 1AD.

 

Dalyvių registracija būtina ir vyks iki 2013 m. rugpjūčio 31 d.: events@uk.mfa.lt  

Dėl papildomos informacijos ar įsitraukimo galimybių kreipkitės events@uk.mfa.lt iki liepos 15 d.