Muzikantai

PradžiaDienos naujienos

Moteris, atvėrusi duris nepažįstamajam, buvo apipilta rūgštimi

10/05/2013

Taip pat skaitykite

Pigesnės kavos teks palūkėti ES demokratijos indeksas: Lietuva pažangi dėl teisės, politikos ir pilietinio aktyvumo, bet išlieka nepakanti mažumoms Serbija ir Kosovas parafavo istorinį susitarimą dėl santykių normalizavimo Nobelio medicinos premiją laimėjo amerikiečiai Rothmanas bei Schekmanas ir Vokietijoje gimęs Suedhofas

Praėjusią savaitę, Londone Romford rajone, jauna moteris, atidariusi duris nepažįstamajam, buvo apipilta itin stipria rūgštimi.

Incidentas įvyko po to, kai 28m. Tara (pavardė viešai neskelbiama) atvėrė namų duris nepažįstamam vyriškiui. Praeivis tą kartą pasiteiravo, ar čia gyvena Michelle. Nieko blogo neįtardama mergina, duris dar kartą atvėrė ir vėliau, kai apie 21val. už jų vėl išvydo tą patį vyrą. Šį kartą net nespėjus nieko paklausti, vyras šliūkštelėjo butelį rūgšties moteriai ant veido.

Vyras staiga paspruko, o šoko ištikta moteris spėjo nubėgti iki virtuvės ir nusiplauti veidą, kol atvyks greitoji medicininė pagalba.

Dabar, praėjus daugiau nei savaitei, moteris pasakoja, kad tą kartą namuose buvo grįžę ir jos vaikai. Lieka tik pasiguosti, kad tą lemtingą momentą duris atidarė ji, o ne mažametis jos sūnus. Šoko ištikta moteris baiminasi, jog užpuolikas žino, kur ji gyvena ir su siaubu veja mintis, jog gali pasirodyti bet kurią dieną. Likę randai Tarai neleis to pamiršti dar ilgai.

Praėjus kelioms dienoms, moteris policijos pareigūnams vis tik sugebėjo apibūdinti užpuoliką. Viešai išplatinus jo veido profilio nuotrauką tikimasi sulaukti liudininkų parodymų. Ekspertai teigia, jog stipri rūgštis galėjo papulti ir ant užpuoliko rankų ar veido, tad neabejojama, kad likę randai galbūt išduos jo asmenybę.