Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDidžioji Britanija

Nagi, Kate: karalienė ragina karališkąjį kūdikį paskubėti

18/07/2013

Taip pat skaitykite

Britanijos parlamentas ketina išleisti 100 tūkst. svarų dviejų tualetų remontui Nemokama elektra šeštadieniais? Vasara jau atkeliavo ir į D.Britaniją Jauniausias D.Britanijos chuliganas

Londonas, liepos 17 d. (AFP-BNS). Karalienė Elizabeth II (Elzbieta II), regis, dėl šią savaitę numatomo karališkojo kūdikio gimimo nekantrauja taip pat kaip ir jos pavaldiniai, - ji rengiasi atostogauti.

"Labai norėčiau, kad jis gimtų. Netrukus vyksiu atostogauti. Kol kas jokių ženklų", - sakė 87 metų monarchė per linksmą pokalbį su vaikais per jos apsilankymą Ežerų krašto nacionaliniame parke Šiaurės vakarų Anglijoje.

Vieno vaiko paklausta, kokio princo Williamo (Viljamo) ir Catherine (Ketrin) pirmagimio - berniuko ar mergaitės - norėtų, ji atsakė: "Nemanau, kad man (tai) svarbu!"

Karališkųjų rūmų atstovė patvirtino, kad karalienė netrukus išvyks į savo privatų Balmoralo dvarą Škotijoje, kur tradiciškai leidžia vasaros atostogas.

Monarchės vaikaičio Williamo pamotė Camilla (Kamila) - antroji jo tėvo princo Charleso (Čarlzo) žmona - pirmadienį sakė, kad kūdikis turėtų gimti iki šios savaitės pabaigos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS