Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaAzija

Nepale sudužus lėktuvui žuvo pilotas ir turistas iš Kinijos

03/10/2013

Taip pat skaitykite

Kinai prieš lytinį išnaudojimą: "Miegok su manimi, o ne su vaikais" Filipinuose šiurpiai sužalotas šuo pasitiktas kaip didvyris po gydymo JAV Irano aukščiausiasis lyderis Khamenei perspėja apie Egipte galintį išsivystyti pilietinį karą Avarijos ištiktoje Fukušimos atominėje jėgainėje vėl pastebėtas besiveržiantis garas

Katmandu, spalio 3 d. (AFP-BNS). Nedidelis lėktuvas ketvirtadienį įsirėžė į kalvos šlaitą viename daug turistų pritraukiančiame vakarų Nepalo mieste, o per šį incidentą žuvo pilotas bei vienintelis lėktuvo keleivis - turistas iš Kinijos, pranešė vienas policijos pareigūnas.

Ultralengvasis orlaivis praskrido virš ežero prie Pocharos miesto ir įsirėžė į kalvą netoli vieno budistų vienuolyno, vietos policijos viršininkas Surendra Bahaduras Shahas (Surendra Bahadūras Šachas) sakė naujienų agentūrai AFP.

"Kaimo gyventojai pranešė mums apie avariją 9 val. 30 min. vietos (7 val. 45 min. Lietuvos) laiku. Orai buvo blogi, debesuota", - nurodė jis.

Per šį incidentą žuvo 33 metų turistas iš Kinijos Zun Liu (Dzun Liu) ir pilotas, kuris taip pat buvo to lėktuvo savininkas, pridūrė policijos pareigūnas.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt