Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Neramumai Ukrainoje: nemažai sužeistųjų, užimti pastatai, statomos barikados

01/12/2013

Taip pat skaitykite

Naujasis britų princas pagal Zodiaką yra vėžiukas Vidaus reikalų ministras: Lietuvoje N.Venckienės tikrai nėra Dešimtajame Vilniaus dokumentinių filmų festivalyje - skaitmenizuota ryškiausia lietuvių dokumentika Pergalingasis Medelyno savaitgalis

Opozicinės partijos "Svoboda" ("Laisvė") lyderis Olehas Tiagnibokas sekmadienį vakarop pranešė apie visuotinio streiko pradžią. "Mes pradedame visuotinį streiką", - pareiškė jis, kalbėdamas Nepriklausomybės maidane Kijeve.

"Pradedant nuo šios minutes, mes čia liksime", - pridūrė jis, turėdamas omenyje Nepriklausomybės maidaną.

Apie 18 valandą Kijevo Nepriklausomybės aikštėje ir Kreščatike vykstančios protesto akcijos dalyviai pateko į miesto tarybos pastatą, pranešė "Hromadske TV".

Tuo metu Kijevo miesto valstybinės administracijos salėje buvo maždaug 100 žmonių.

"Jeigu kils kažkokių klausimų dėl valstybinių įstaigų užgrobimo, pabrėžiu: tai Kijevo tarybos patalpos, bendruomeninė nuosavybė, todėl kiekvienas kijevietis, ... laikantis konstitucijos ir Ukrainos įstatymų, jeigu gatvėje šalta, tai valstybė ir valdžia privalo aprūpinti šiltu maistu, gėrimu, (užtikrinti) žmonių poilsį", - pareiškė visuomenės veikėjas, partijos "Naujoji jėga" lyderis Jurijus Zbitnevas.

"Mes suprantame, kad situacija ypatinga, forsmažorinė ir kvaziteisinė, todėl šiandien mes prisiimame atsakomybę, kad šitoje salėje ir šitoje patalpoje būtų tvarka, įstatymų ir konstitucijos laikymasis", - pridūrė jis.

Opozicinės partijos "Laisvė" narys Jurijus Levčenka paragino žmones elgtis padoriai, neiti į kitas patalpas ir būti Kijevo miesto administracijos aktų salėje.

"Hromadske TV " taip pat pranešė, kad akcijos dalyviai pateko į Profesinių sąjungų rūmus aikštėje.

Kijeve į greitosios pagalbos medikusjau  kreipėsi 22 traumas ir cheminius akių nudegimus patyrę protesto akcijų dalyviai. 14 žmonių, kurie kreipėsi į medikus, buvo paguldyti į ligoninę. Į Ukrainos vidaus reikalų ministerijos ligoninę buvo atvežti 35 tvarkos palaikymo pareigūnai.

Ukrainos vidaus reikalų ministerijos žiniomis su riaušėmis susiję daugiau kaip 300 ultraradikalios organizacijos „Brolija“ narių. 

Šiuo metu Kijevo centre protesto akciją tęsiantys demonstrantai pasistatė barikadas. Į susirinkusius aktyvistus nuo scenos besikreipiantys politikai ragina juos elgtis taikiai. 

Daugiau apie įvykius Ukrainoje: http://tvrain.ru/articles/vzryvy_u_zdanija_administratsii_prezidenta_ukrainy_v_tolpu_brosajut_shumovye_granaty-357903/
 

BNS ir EuroPlius.com informacija

Nuotrauka: twitter.com/Review_News_Net