Muzikantai

PradžiaDienos naujienos

Pakistano teismas skyrė Musharrafui dviejų dienų namų areštą

19/04/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvio M.Leonavičiaus nužudymu kaltinamas 18-metis jo tautietis Atominėje elektrinėje JAV per pramoninį incidentą žuvo vienas ir buvo sužeisti dar trys žmonės. Susitikimas, kurio neleidžia nušviesti Rygoje gelbėtojai baigė darbus sugriuvusiame prekybos centre "Maxima", kur žuvo 54 žmonės

Islamabadas, balandžio 19 d. (AFP-BNS). Pakistano teismas penktadienį buvusiam kariniam valdytojui Pervezui Musharrafui (Pervezui Mušarafui) skyrė dviejų dienų namų areštą, kai jis pasidavė magistrato teisėjui dėl kaltinimų, susijusių su devynerius metus trukusiu jo valdymu, sakė pareigūnai.

Islamabado aukštasis teismas ketvirtadienį nurodė areštuoti jį dėl jo prieštaringai vertinamo sprendimo 2007 metais, įvedus nepaprastąjį valdymą, atleisti teisėjus.

Tai buvo dar vienas žeminamas smūgis šalį 1999-2008 metais valdžiusiam atsargos generolui, kuris, sugrįžęs po ketverių užsienyje praleistų metų, žadėjo "išgelbėti" sunkumus išgyvenantį Pakistaną ir dalyvauti gegužės 11-osios rinkimuose.

"Generolas Musharrafas išsiųstas dviejų dienų ... kardomajam kalinimui ir liks savo užmiesčio name", - sakė jo partijos "Viso Pakistano musulmonų lyga" atstovas.

Islamabado magistrato teismo pareigūnas patvirtino, kad buvo duotas toks nurodymas.

"Viso Pakistano musulmonų lygos" atstovas Muhammadas Amjadas (Muhamadas Amdžadas) sakė, kad magistrato teisėjas nurodė P.Musharrafui po dviejų dienų stoti prieš kovos su terorizmu teismą Ravalpindyje.

"Musharrafas penktadienį ryte pats prisistatė į teismą", - sakė M.Amjadas ir paneigė žiniasklaidos pranešimus, kad jis buvo areštuotas prieš atvykimą į teismą.

P.Musharrafo komanda sako, kad vėliau penktadienį Aukščiausiajame Teisme sieks jo paleidimo už užstatą.

P.Musharrafas taip pat yra kaltinamas sąmokslu nužudyti opozicijos lyderę Benazir Bhutto (Benazir Bhuto), kuri buvo mirtinai sužalota per išpuolį 2007 metais, taip pat - dėl vieno sukilėlių lyderio mirties per karinę operaciją 2006 metais.

P.Musharrafas už užstatą vis paleidžiamas nuo pat grįžimo į šalį kovo 24 dieną.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS