Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Paskutinės dainininko Meat Loaf gastrolės

03/04/2013

Taip pat skaitykite

JAV pradėtas "didžiausio" pinigų plovimo tyrimas prieš skaitmeninės valiutos operatorę Save skaitančių knygų serija emigrantų vaikams primins lietuvių kalbą Nepaisant nuogąstavimų dėl Fukušimos 2020-ųjų olimpiadą rengs Tokijas Bangladešo fabriko griuvėsiuose rasta gyva moteris, praėjus 17 parų po pastato griūties

Londonas, balandžio 2 d. ("Reuters"-BNS). Po daugiau kaip 35 metus trukusios koncertinės veiklos amerikiečių rokeris Meat Loaf (Mitas Loufas) daugiau nebeketina leistis į kelią.

Meatas Loafas, kurio 1977 metų "Bat Out Of Hell" vis dar yra tarp geriausiai perkamų albumų, sakė, kad jo gastrolės "Last At Bat", kurios šią savaitę prasideda Didžiojoje Britanijoje ir bus tęsiamos Europoje, yra jo paskutinės, nes pastaraisiais metais jam tenka grumtis su sveikatos problemomis.

Nors kiti senstantys rokeriai, tokie kaip "The Rolling Stones" grįžta prie pelningo gastroliavimo, Meatas Loafas sako, kad jam jau gana.

"Tikrai gana ... Tiesiog daugiau nebenoriu keliauti", - sakė stuomeningasis dainininkas interviu, kurį "Reuters" televizijai davė prieš gastroles Britanijoje, Vokietijoje ir Nyderlanduose.

"Esu sunkesnis už (Micką) Jaggerį (Miką Džagerį) maždaug 100-u svarų (45 kg) ir tai kažką reiškia. Jis neturėjo tokios amortizacijos", - sakė jis.

Meatas Loafas, kurio tikrasis vardas yra Marvinas Lee Aday (Marvinas Li Adėjus), 2007 metais atšaukė gastroles Europoje dėl diagnozuotos balso stygų cistos ir sakė, kad dėl to sulaukė ir "piktos" reakcijos.

rnrn

Dėl jo sveikatos buvo susirūpinta ir 2011 metais, kai jis susmuko tiesiog scenoje. Vėliau dėl tokių sąmonės netekimų jis kaltino astmą.

Pernai jam buvo atlikta kelio sąnario operacija, po kurios jis dar nėra visiškai atsigavęs, o netrukus jam turi būti atlikta kito kelio operacija.

Meatas Loafas sako, kad jo sveikata gera, bet svarbu galėti koncertuoti geriausiai, kaip tik įmanoma.

Pirmasis Meat Loaf koncertas įvyks Newcastle Upon Tyne Balandžio 5d. Balandžio 7d. dainininkas koncertuos Glasgow, balandžio 10d. Londone, 12d.- Birmingham mieste, 14d.- Nottingham, 17d.- Manchester, 19d. -Sheffield, o 21d. Cardiff mieste.

Nesusivėlinkite įsigyti bilietus, kurie sparčiai tirpsta. Gero Jums koncerto!