Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Pirkėjai grumiasi dėl "Žalgirio" stadiono

02/08/2013

Taip pat skaitykite

Kaune prasideda tarptautinis Ričardo Tamulio vardo jaunių bokso turnyras Daugiadienes dviratininkių lenktynes Prancūzijoje pradėjo ir aštuonios lietuvės Olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė šiuolaikinės penkiakovės \"Kremliaus taurės\" varžybose liko antra Jaunųjų Lietuvos imtynininkų komanda turnyre Ukrainoje užėmė antrą vietą

Vilnius, rugpjūčio 2 d. (BNS). Nekilnojamojo turto bendrovės "Hanner"ir"MG Valda" domisi parduodamu bankrutavusiam Ūkio bankui priklausiusiu šimtamilijoninės vertės "Žalgirio" futbolo stadiono ir aplinkinių sklypų kompleksu, tačiau jos skundžiasi niekaip negaunančios detalios informacijos ir įžvelgia už to kyšančias Šiaulių banko interesų ausis.

"Bendrovę "Hanner" domina "Žalgirio" stadiono teritorijos projektas, tačiau, mūsų nuomone, detalaus plano sprendiniai nėra racionalūs, o vykdomas pardavimo procesas atrodo gana keistai, kai niekaip nepavyksta gauti pardavimo memorandumo. Jo pateikimo terminai buvo atidėti kelis kartus, natūraliai kyla klausimų, ar procesas bus skaidrus ir racionalus", - dienraščiui "Verslo žinios"pareiškė bendrovės vadovas ir valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

"MG Valda" direktorė Sigita Survilaitė-Mekionienė sakė, kad dvejonių kelia ir pats pardavimo procesas:"Bus įsigyjami ar sklypai, ar juos valdančios įmonės", - piktinasi "MG Valdos" atstovė.

Sklypų pardavėjai ir Šiaulių bankas kaltinimus atmeta ir teigia, kad patys plėtotojai juodina procesą, nes turi savų interesų.

Dienraščiožiniomis, potencialūs stadiono pirkėjai, tarp kurių minimas ir Panevėžio statybos trestas, kol kas negali pateikti galutinio pasiūlymo, nes turtą parduodanti investicinės bankininkystės įmonė "Summa Advisers" kartu su nekilnojamojo turto bendrove "Newsec/Re&Solution" potencialiems investuotojams niekaip nepateikia detalaus turto aprašymo - informacinio memorandumo, kuriame nurodytos visos turto detalės ir kainos.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Žalgirio stadionas Hanner"ir"MG Valda