Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Prasideda registracija į "Velomaratoną 2013"

19/06/2013

Taip pat skaitykite

Malaizijos sostinėje prasidėjo ATP serijos tarptautinis vyrų teniso turnyras Sportininkai vardija pretendentus į ralio komiteto pirmininko postą Pasaulio jaunimo Grand Prix dailiojo čiuožimo etapo varžybose Baltarusijoje Deimantė Kizalaitė užėmė dvyliktąją vietą Rokas Guščinas pretenduoja į pasaulio sportinės gimnastikos čempionato daugiakovės finalą

Vilnius, birželio 19 d. (BNS). Oficialiai pradedama registraciją į masiškiausią dviračių sporto renginį - "Velomaratoną 2013". Rugpjūčio 25 dieną (sekmadienį) jau ketvirtus metus iš eilės sostinės gatves šturmuos daugiatūkstantinės dviratininkų minios.

Daugiausiai dalyvių Lietuvoje pritraukiančiame renginyje kviečiami dalyvauti visi dviračių mylėtojai. Kiekvienas dviratininkas pagal savo amžių ir galimybes gali pasirinkti trijų tipų distancijas: sportininkų (100 km arba 50 km), mėgėjų (30 km) ir vaikų (2,4 km).

Jei mėgėjų kategorijoje važiuojantiems dalyviams 30 km yra per daug, kiekvienas gali pasirinkti savo distanciją: 10, 20 arba 30 km ilgio trasą. Vieno "Velomaratono" trasos rato ilgis yra 10 kilometrų.

Šių metų naujovė - "Semi sport" grupė, kurioje registruotis gali mėgėjai, norintys save išbandyti laikui, tačiau 100 km distancija jiems per didelis iššūkis. Šios grupės dalyviai varžysis 50 kilometrų distancijoje.

"Kiekvienais metais sudarome sąlygas visiems, norintiems savo jėgas išbandyti dviračių važiavime. Tad kviečiu visus Lietuvos žmones burtis į komandas, registruotis ir rugpjūčio 25 dieną išjudinti miestą ekologiška bei draugiška transporto priemone - dviračiu", - ragino "Velomaratono" organizatorius Benediktas Vanagas.

Kasmet sparčiai populiarėjantis renginys, šiemet prognozuoja dar didesnį dalyvių skaičių. Pernai metais "Velomaratono" metu į sostines gatvės išriedėjo rekordinis dalyvių skaičius - 7500. Čia važiavo ne tik Lietuvos piliečiai, bet ir 19 užsienio valstybių svečiai. "Velomaratoną" vainikavo Baltijos šalių "Tour de France" - daugiadienių dviračių plento "Baltic Chain Tour" varžybų finišas.

Nemokama registracija vaikams ir mėgėjams vyks iki rugpjūčio 15 dienos. Sporto ir "Semi-sport" grupės dalyviai registruotis taip pat iki rugpjūčio 15 dienos, bet sumokėję 50 litų registracijos mokestį. Nespėję užsiregistruoti iki nurodyto laiko visi norintys, galės tai padaryti ir renginio savaitę, tačiau tai jiems kainuos didesnį startinį mokestį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS