PradžiaKitos sporto šakos

Vytautas Kaupas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 73-ias

16/10/2013

Taip pat skaitykite

JAV aukštųjų mokyklų kroso čempionate Monika Juodeškaitė užėmė 23-ąją vietą Europos aklųjų riedulio čempionatą Lietuvos vyrų rinktinė Turkijoje pradėjo pergalėmis Lietuvos rinktinė dalyvaus fudokan karatė pasaulio čempionate Čekijos sostinėje IAAF "Deimantinės lygos" varžybų etape Ciuriche disko metikas Virgilijus Alekna buvo devintas

Briuselis, spalio 16 d. (BNS). 80-ą kartą Belgijoje vykusiose klasikinėse dviratininkų lenktynėse "Nationale Sluitingprijs - Putte - Kapellen 2013" 73-ias finiše buvo "Team Differdange-Losch" komandai atstovaujantis Vytautas Kaupas.

Martynas Maniušis ("Doltcini-Flanders") užėmė 77-ą vietą, o Gediminas Kaupas ("Team Differdange-Losch") tenkinosi 105-a pozicija.

Pirmieji du lietuviai finišavo kartu su 183,6 km lenktynių nugalėtoju belgu Jensu Debusschere'u, o trečiasis lyderiams finiše pralaimėjo 44 sekundes.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.