Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Prezidentė tapo "metų jaunimo žmogumi"

17/12/2013

Taip pat skaitykite

"Walt Disney" ketina išpirkti savo akcijų už 6-8 mlrd. JAV dolerių Buhalterinės paslaugos ir apskaita UK - klausti nieko nekainuoja Holivudo aktorių Ethaną Hawke sužavėjo bučinys su Angelina Jolie Pakistaną vėl sukrėtė stiprus 6,8 balo žemės drebėjimas, žuvo 12 žmonių

Lietuvos Respublikos Dalia Grybauskaitė apdovanota "Jaunimo metų žmogaus 2013" apdovanojimu. 

Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) vienijamos jaunimo ir su jaunimo dirbančios organizacijos nutarė padėkoti ir įteikti apdovanojimus labiausiai jaunimui ir jaunimo organizacijoms nusipelniusiems asmenims, geriausiems metų jaunimo įvykiams, renginiams, projektams bei labiausiai pasižymėjusiems jaunimo lyderiams. 

Socialiniame tinklalapyje Facebook Prezidentė dėkojo jaunimui už apdovanojimą:

"Lietuvos jaunimas yra didelė kurianti jėga. Nuoširdžiai dėkoju už garbingą „Jaunimo metų žmogaus 2013“ apdovanojimą. Jį vertinu kaip įpareigojimą ir toliau skirti didelį dėmesį jaunimui, užimtumo skatinimui, jaunimo iniciatyvoms. Visiškai pritariu jauniems žmonėms, kad tikėdami ir pasitikėdami kartu turime kurti Lietuvą."

Taip pat šiais metais įteikti ir kiti LiJOT apdovanojimai: Metų iniciatyva jaunimui/Metų jaunimo įvykis – Lietuvos skautų jubiliejinė stovykla „Gėrio pėdomis“, Metų jaunimo organizacijų lyderis – Konradas Kazlauskas; 2013 m. jaunimo organizacijų partneris – viešoji įstaiga „Politikos tyrimų ir analizės institutas“, Metų jaunimo ambasadorius – Laimonas Ragauskas.

Taip pat LiJOT Alumni sprendimu LiJOT Alumni apdovanojimas buvo įteiktas jaunųjų profesionalų programai „Kurk Lietuvai“ už inovatyvumą, patrauklumą jaunimui ir siekį ugdyti pilietišką, savo idėjas profesinėje srityje sugebantį pritaikyti jauną žmogų, kas yra itin svarbu šiuolaikinėje Lietuvoje.


Parengta pagal LIJOT informaciją

EuroPlius.com

Nuotrauka: Facebook.com