Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaEuropa

Protestas Kijeve tęsiasi: naktį milicija ardė protestuotojų barikadas

10/12/2013

Taip pat skaitykite

ES nutraukė derybas su Kijevu. Neramumai Ukrainoje tęsiaisi Sveikindamas Janukovyčių Putinas pareiškė esąs pasirengęs stiprinti bendradarbiavimą Estijos premjeras savo poste dirba jau 3 tūkst. dienų Hollande'as žada, kad jam esant prezidentu skalūnų dujos nebus žvalgomos

Naktį iš pirmadienio į antradienį Kijeve milicija ardė proeuropietiškai nusiteikusių protestuotojų barikadas ir vaikė mitinguotojus.

Lenta. ru pranešė, kad barikados ir palapinės išardytos netoli prezidento administracijos pastato ir kai kuriose centrinėse Kijevo gatvėse. Per milicijos ir protestuotojų susidūrimus nukentėjo keli žmonės. 

Po milicijos veiksmų protestuotojai ėmė telktis Nepriklausomybės Maidano aikštėje. Pranešama, kad protesto prieš Ukrainos vyriausybės ir prezidento politiką dalyviai sugrįžo į Kijevo merijos pastatą. Pastatas buvo apleistas, išsigandus šturmo. 

Ukrainos milicija antradienio naktį aktyvių veiksmų prieš protestuotojus ėmėsi, kai pirmadienį Kijevo centre į eilinį protesto mitingą susirinko keli šimtai tūkstančių žmonių.

Masinės protesto akcijos Kijeve ir kituose Ukrainos miestuose prasidėjo praėjusio mėnesio pabaigoje, kai Ukrainos prezidentas Viktoras Janukovyčius atsisakė pasirašyti Ukrainos asociacijos su Europos Sąjunga sutartį Vilniuje.

 

EuroPlius.com

Nuotrauka: morguefile.com