Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Ralio čempionų pėdomis žengia jaunasis Lietuvos lenktynininkas

13/11/2013

Taip pat skaitykite

Gabrielius Gricius - "Vilnius Baltic Open2013" diskgolfo varžybų nugalėtojas Ieva Serapinaitė - Europos jaunių šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių merginų varžybų lyderė Paaiškėjo pirmosios Seulo moterų teniso turnyro vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvės Lietuvos regbio-7 jaunių čempionu tapo nugalėtojo titulą susigrąžinęs Šiaulių "Vairas"

Vilnius, lapkričio 12 d. (BNS). Lietuvos ir Baltijos šalių ralio kroso čempionas, septyniolikmetis tauragiškis Kasparas Navickas, 2014 metais startuos Europos ralio kroso čempionate. Vis daugiau dėmesio visame pasaulyje sulaukiančios lenktynės taps pačiu rimčiausiu išbandymo jaunojo lenktynininko karjeroje. Tačiau jau pirmojo tarptautinio sezono tikslai labai rimti - pergalės arba prizinės vietos bent keliuose etapuose.

2014 metais 9 etapų Europos ralio kroso čempionatas vyks kartu su pasaulio čempionato lenktynėmis, numatytomis Europoje. Dešimtis tūkstančių žiūrovų trasose ir milijonus prie TV ekranų sutraukia įnirtinga ir dažnai kontaktinė labai greitų automobilių kova trumpose grunto ir asfalto trasose. Ir žinoma, ryškiausių pasaulio autosporto žvaigždžių dalyvavimas - charizmatiškasis pasaulio ralio čempionas norvegas Peteris Solbergas yra nuolatinis Europos ralio kroso čempionato dalyvis, trasose galime pamatyti ir devynis kartus pasaulio ralio čempionu tapusį prancūzą Sebastianą Loebą bei kitas didžiausias lenktynių žvaigždes.

Europos čempionate K.Navickas pergalių sieks daugkartinio Vokietijos ir Europos čempiono Rolfo Volando komandoje. Lenktynininko Super 1600 klasės "Škoda Fabia", su "Hohenester - Sport" paruoštu 238 AG 1597 cm3 darbo tūrio varikliu, 100 km/h pasiekia per 5,9 sekundės. "Automobilis ir jo paruošimas yra pačio aukščiausio lygio. Su juo tikrai įmanoma kovoti dėl pačių aukščiausių pozicijų", - kalbėjo K.Navickas.

"Sprendimas dalyvauti Europos čempionate yra gerai apgalvotas,- sakė jaunojo lenktynininko tėtis ir treneris, Šiaurės Europos ir Lietuvos ralio kroso čempionas Vaidas Navickas. - Po sėkmingų metų Lietuvoje ir Baltijos šalyse, šiemet jau bandėme savo jėgas Vokietijoje vykusiame Europos čempionato finale. Debiuto rezultatu buvo patenkinta visa komanda. 7 vieta (21 dalyvis) bendroje įskaitoje, pergalė ir prizinės vietos kvalifikaciniuose važiavimuose, mūsų lūkesčius net viršijo, juo labiau, kad Kasparas tapo pačiu jauniausiu čempionato dalyviu", - džiaugėsi V.Navickas.

"Šiuolaikinis automobilių sportas reikalauja begalės įvairių sričių profesionalų darbo. Nebeužtenka būti talentingu ir turėti greitą automobilį. Kasparą supanti trenerių komanda, fizinio pasirengimo specialistai, psichologai tikrai padarys viską, kad jau 2014 metais galėtume džiaugtis išskirtiniais rezultatais", - tvirtina K.Navicko treneris ir komandos vadovas R.Volandas.

Į pasirengimą 2014 metų Europos ralio kroso čempionatui taip pat įtrauktas tobulinimasis Lietuvoje vykdomoje Lexus efektyvaus vairavimo programoje, treniruotės įvairių šalių trasose. Pirmasis 2014 metų etapas tradiciškai numatomas kovo pabaigoje Anglijos "Lydenn Hill" trasoje.

 

BNS informacija

Nuotrauka: http://www.morguefile.com