Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Rusijoje užsiliepsnojo olimpinės ugnies nešėjo drabužiai

28/11/2013

Taip pat skaitykite

Mišių žodžius užmiršęs Olandijos katalikų kunigas nušalintas nuo pareigų Dubajuje svorio numesti besistengiantys žmonės bus skatinami auksu Vokietijos olimpiečių uniforma laikoma tylaus palaikymo gėjams ženklu Holivudo aktorių Ethaną Hawke sužavėjo bučinys su Angelina Jolie

Maskva, lapkričio 28 d. (AFP-BNS). Buvusio Rusijos olimpinės ledrogių sporto komandos nario, kuris dalyvavo olimpinės ugnies nešimo ceremonijoje, ruošiantis ateinančiais metais vyksiančiai Sočio žiemos olimpiadai, drabužiai buvo trumpam užsiliepsnoję, jam nešant deglą Sibire.

Šio incidento mėgėjiškame vaizdo įraše, kuris ketvirtadienį buvo paskelbtas Rusijos tinklalapiuose, matosi, kaip 2006 metų Turino žiemos olimpiados bobslėjaus komandos nario Piotro Makarčiuko kairioji rankovė užsiliepsnoja - tikriausiai nuo degalų, nutekėjusių iš deglo.

Tuo metu P.Makarčiukas bėgo prie tribūnos per oficialią olimpinės ugnies įžiebimo ceremoniją, vykusią trečiadienio vakarą Abakano mieste vakarų Sibire.

Vaizdo įrašas baigėsi tą akimirką, kai vienas vyras didelėje minioje girdimas šaukiantis: "Jo rankovė dega!"

Rusijos naujienų agentūra "Interfax" pranešė, kad P.Makarčiukas per šį incidentą nenukentėjo.

"Vienas asistentas greitai užgesino liepsną ir davė atletui naują uniformą, - sakoma pranešime. - Po to ceremoniją tęsėsi."

Rusijoje įvyko jau keli incidentai su Sočio olimpiados deglais, kurie buvo plačiai liaupsinami šalies žiniasklaidos. Šie deglai, pagaminti vienos garsios raketų gamybos įmonės, yra plunksnos pavidalo, raudonos ir sidabro spalvos, simbolizuojančios ugnį ir ledą.

Kitame vaizdo įraše, nufilmuotame mobiliuoju telefonu anksčiau šį mėnesį, matoma, kaip vienas iš deglų sprogo merginos rankos. Kaip pranešama, ta deglo nešėja patyrė lengvus nudegimus.

Olimpinė ugnis taip pat ne kartą buvo užgesusi dėl smarkaus vėjo, nešant ją estafetėje per visus šalies regionus prieš olimpiadą, kuri vyks vasario 7-23 dienomis.

Nesėkmės prasidėjo jau pačią pirmąją estafetės dieną - spalio 6-ąją, kai ugnis užgeso vienam deglo nešėjui bėgant per Kremliaus vartus, vykstant ceremonijai, kurią stebėjo prezidentas Vladimiras Putinas.

Tuomet vienas Kremliaus apsaugos pareigūnas skubiai uždegė deglą žiebtuvėliu.

 

BNS informacija

Nuotrauka:http://www.morguefile.com