Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Seimo Pirmininkas: Rūta Meilutyte didžiuojasi kiekvienas lietuvis

04/09/2013

Taip pat skaitykite

Sportininkai vardija pretendentus į ralio komiteto pirmininko postą Ignatas Konovalovas klasikinėse dviratininkų lenktynėse Italijoje finišavo 88-as Šaudymo iš lanko pasaulio čempionate škvalas koregavo ne tik pretendentų į medalius galimybes, bet ir varžybų taisykles Tarptautinėje Kauno marių regatoje "Rudens vėjas" vyksta intriguojanti kova

2013 m. rugsėjo 4 d. pranešimas VIR

 Šiandien Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas susitiko su olimpine ir pasaulio plaukimo čempione Rūta Meilutyte.

V. Gedvilas padėkojo sportininkei už pasiektus įspūdingus laimėjimus, įteikė puokštę gėlių, padėką bei vardinį rašiklį. R. Meilutytė padovanojo Seimo Pirmininkui nuotraukų, kuriose užfiksuotos skambiausios jos pergalės, kompoziciją.

„Miela Rūta, mes čia, Lietuvoje, visi už Tave sergame, stebime Tavo startus ir džiaugiamės pergalėmis. Jos iš tikrųjų suvienija žmones, padeda jiems pamiršti negandas ar rūpesčius, suteikia begalę teigiamų emocijų“, – sakė Seimo vadovas.

Jis taip pat padėkojo R. Meilutytės tėvui Sauliui Meilučiui ir Lietuvos plaukimo federacijos generaliniam sekretoriui Mindaugui Špokui, paprašė toliau saugoti bei globoti jaunąją čempionę.

„Ateityje linkiu Tau, Rūta, dar daugiau rekordų, aukščiausios prabos medalių bei titulų. Žinok, kad Tave palaiko visa Lietuva, kad esi mylima ir visuomet čia laukiama. Didžiuojamės Tavimi ir linkime kuo geriausios kloties“, – kalbėjo Seimo Pirmininkas.

 Tomas Beržinskas

Rūta Meilutyte