Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Selafildo branduolinėje įmonėje užfiksuotas padidėjęs spinduliuotės intensyvumas

31/01/2014

Taip pat skaitykite

Lenkų tautybės vyras uždusino ir sudegino savo merginą, siekdamas atgauti namą bei gyvybės draudimą „Marks&Spencer“ išnyks žaislų skyriai mergaitėms ir berniukams Ar reikalinga Europos Sąjungos piliečiams, gyvenantiems Anglijoje, Rezidento Kortelė? Vilniuje Rytų Europos intelektualai aptars regiono ateitį

Didžiojoje Britanijoje veikiančioje Selafildo branduolinių medžiagų perdirbimo įmonėje buvo užfiksuotas padidėjęs spinduliuotės intensyvumas. Joje buvo sumažintas darbuotojų skaičius, ranešė gamyklą valdanti bendrovė.

Radioaktyvumo lygis nebuvo toks aukštas, kad būtų reikėję imtis kokių nors veiksmų už Kambrijos grafystėje įsikūrusios įmonės ribų.

„Užfiksuotas radioaktyvumo lygis viršija gamtinę spinduliuotę, tačiau yra gerokai mažesnis nei toks, kuris reikalautų imtis kokių nors darbuotojų veiksmų įmonėje arba už jos ribų“, – teigiama „Sellafield Ltd“ pranešime spaudai.

Padidėjęs radioaktyvumas buvo užfiksuotas viename įmonėje esančiame spinduliuotės matavimo poste.

Bendrovė praneša, kad darbuotojai prie normalaus darbo ritmo grįš pirmadienį. Taip pat pranešime dėkojama Vakarų Kambrijos bendruomenei už ramybę ir brandumą, atsižvelgiant į šio ryto įvykius. 

Parengta pagal sellafieldsites.com pranešimą spaudai.

EuroPlius.com