Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

Smūgiai Sirijai sukels "terorizmo protrūkį", perspėja Rusija

09/09/2013

Taip pat skaitykite

Kur policija? O kur sąžinė? G. Liaudanskas-Svaras: "Emigrantai yra dalis tos pačios Lietuvos, kurios dalis esu ir aš" King Unique pasirodymas Londone, Studio338 š.m Balandžio 20 d Maskvoje penktadienį - susitikimai dėl lietuviškų pieno produktų

Maskva, rugsėjo 9 d. (AFP-"Interfax"-BNS). Kariniai smūgiai Sirijai gali sukelti "terorizmo protrūkį" regione ir sukels naują pabėgėlių bangą, pirmadienį, po derybų su Sirijos užsienio reikalų ministru sakė Rusijos diplomatijos vadovas Sergejus Lavrovas.

"Politinio sprendimo galimybė išlieka", - sakė S.Lavrovas po susitikimo su sirų ministru Walidu al Muallemu (Validu Mualemu).

Pasak S.Lavrovo, jo kolega iš Sirijos sakė, kad Damaskas vis dar "pasirengęs taikos deryboms".

"Mes toliau sieksime stumti Rusijos ir Amerikos iniciatyvą dėl konferencijos "Ženeva -2" sušaukimo", - sakė Rusijos URM vadovas.

"Sieksime gauti iš opozicijos aiškų nedviprasmišką pritarimą šiai iniciatyvai be išankstinių sąlygų", - pridūrė jis.

"Rusijos pozicija gerai žinoma.. Jos esmė ta, kad nėra alternatyvos taikiam Sirijos konflikto sureguliavimui, nėra karinio jo sprendimo, juo labiau karinio sprendimo su įsikišimu iš išorės", - pareiškė S.Lavrovas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Azija Europa Pasaulis