PradžiaKitos sporto šakos

Tenisininkas Lukas Mugevičius Turkijoje dalyvaus dviejuose turnyruose

24/10/2013

Taip pat skaitykite

Brigita Virbalytė - pirmojo Tarptautinio sportinio ėjimo turo moterų varžybų nugalėtoja Prancūzijos ralio lyderiu po pirmojo greičio ruožo tapo Ispanijos lenktynininkas Kristina Saltanovič sportinio ėjimo Portugalijos čempionate iškovojo bronzos medalį Naujajame "Girstučio" baseine Kaune startavo atviras Lietuvos plaukimo čempionatas

Vilnius, spalio 23 d. (BNS). Ketvirtadienį tenisininkas Lukas Mugevičius išvyksta į du Tarptautinės teniso federacijos (ITF) "Futures" serijos turnyrus Turkijoje.

bu turnyrai vyks Antalijos mieste, kietosios dangos teniso aikštynuose. Kvalifikacinių varžybų žaidėjų sąraše L. Mugevičius yra pirmasis, todėl tikimasi, kad palankiai susiklosčius aplinkybėms jis iš karto pateks į pagrindinį turnyrą.

ITF "Futures" F43 ir F44 turnyruose tenisininkas planuoja žaisti tiek vienetų, tiek dvejetų susitikimus. Turnyrų priziniai fondai - po 10 tūkst. JAV dolerių.

Ankstesnėje išvykoje Armėnijoje L. Mugevičius pirmuose ratuose pralaimėjo pajėgiems varžovams: pirmajame turnyre - prancūzui Romainui Arneodo (ATP 649), o antrajame - pusfinalį pasiekusiam olandui Antaliui Van Der Duimui iš Nyderlandų (ATP 457).

Šiais metais suaugusiųjų profesionalų turnyruose pradėjęs žaisti L. Mugevičius ATP reitingo lentelėje užima 1087-ą vietą vienetų bei 1351-ą dvejetų klasifikacijoje, atitinkamai yra surinkęs 8 ir 12 įskaitinių taškų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.