PradžiaKitos sporto šakos

Daugiadienes dviratininkių lenktynes Prancūzijoje pradėjo ir aštuonios lietuvės

03/09/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvių pasiekimai Europos plaukimo čempionate Pasaulio sunkiosios atletikos čempionate Marius Mickevičius užėmė penkioliktąją vietą Jonas Gelžinis dalyvaus atrankoje dėl "Porsche Motorsport" stipendijos Tomas Stankevičius ir Vladimiras Popovas tapo tarptautinio Dano Pozniako vardo bokso turnyro nugalėtojais

Paryžius, rugsėjo 3 d. (BNS). Pirmadienį Prancūzijoje prasidėjo daugiadienės "Tour Cycliste Feminin International de l'Ardeche" dviratininkių lenktynės, kuriose startavo ir aštuonios lietuvės.

Genktynių prologą greičiausiai įveikė ir pirmąja lenktynių lydere tapo naujazelandietė Linda Wilumsen, 2,4 km asmeninėse lenktynėse laikui sugaišusi 3 minutes ir 4 sekundes.

19 sekundžių nuo prologo nugalėtojos atsilikusios Lietuvos rinktinės narės Daiva Tušlaitė ir Inga Čilvinaitė užėmė atitinkamai 60 ir 67-ą vietas.