Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKitos sporto šakos

Trečiajame Oly Bet Baltijos pulo lygos etape net aštuoni lietuviai pateko į atkrintamąsias varžybas

15/09/2013

Taip pat skaitykite

Net šeši jaunieji Lietuvos tenisininkai sėkmingai įveikė pirmąjį ratą ITF serijos jaunių turnyre Estijoje Julijos Jefimovos dopingo testas - teigiamas? Marius Bernatonis klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 32-as Jaunųjų Lietuvos imtynininkų komanda turnyre Ukrainoje užėmė antrą vietą

Ryga, rugsėjo 15 d. (BNS). Šeštadienį Latvijos sostinėje startavo trečiasis Oly Bet Baltijos pulo lygos etapas, kuriame varžosi 10 merginų ir 56-i vyrai iš šešių šalių - Latvijos, Estijos, Baltarusijos, Norvegijos, Didžiosios Britanijos bei Lietuvos.

Sėkmingai atrankos varžybos susiklostė Lietuvos vyrams ir net aštuoni iš keturiolikos startavusių Lietuvos sportininkų sugebėjo prasibrauti tarp 16-os pajėgiausių turnyro žaidėjų.

Be pralaimėjimų į atkrintamąsias varžybas pateko Pijus Labutis, Henrikas Strolis ir Paulius Tamkevičius, o Martynas Aleksonis, Domas Mineikis, Justinas Bauža, Laurynas Kalnutis ir Marius Ganusauskas patyrė po vieną nesėkmę dviejų minusų sistema vykusiose varžybose.

Vienintelė merginų grupėje startavusi lietuvė Simona Milišauskaitė šeštadienį pirmajame rate 5:1 nugalėjo latvę Tanę Lacę, tačiau 0:5 pralaimėjo Baltarusijos atstovei Margaritai Fefilovai ir sekmadienį ketvirtfinalyje išmėgins jėgas su Viktorija Voroncova iš Latvijos.

Trečiojo Oly Bet Baltijos pulo lygos etapo nugalėtojai bei prizininkai paaiškės sekmadienį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.