Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Trečiąkart ištekėjusi Kate Winslet laukiasi trečio vaiko

05/06/2013

Taip pat skaitykite

Pirmajam serijiniam mobiliajam telefonui sukanka 40 metų Dennisas Rodmanas grįžta į Šiaurės Korėją Į Valdovų rūmus atgabenti du XVI amžiaus gobelenai Mokslininkai kuria skraidančius traukinius

Los Andželas, Kalifornija, birželio 5 d. (AFP-BNS). Britų aktorė, "Oskaro" laureatė Kate Winslet (Keit Vinslet) laukiasi pirmojo vaiko nuo trečio sutuoktinio Nedo Rocknrollo (Nedo Rokerolo), antradienį pranešė atstovė.

"Kate ir Nedas patenkinti", - sakė ji žurnalui "People". Kita atstovė AFP patvirtino šią informaciją, bet nieko nekomentavo.

37 metų aktorė už N.Rocknrollo - britų magnato Richardo Bransono (Richardo Bransono) sūnėno - ištekėjo pernai gruodį. Per jaukią ceremoniją Niujorke už vyro ją išleido jos kolega iš "Titaniko" (Titanic) Leonardo DiCaprio (Leonardas DiKaprijas).

Naujasis aktorės sutuoktinis, kuriam - 34 metai ir kuris savo vardą yra pasikeitęs iš Abelio Smitho (Abelio Smito), nepilnu etatu dirba dėdės kosmoso kelionių kompanijoje "Virgin Galactic". Pora susitikinėti pradėjo 2011 metais.

K.Winslet pirmą kartą ištekėjo 1998 metais, už Jimo Threapletono (Džimo Tripltono), kuris buvo režisieriaus padėjėjas statant jos filmą "Ekspresas į Marakešą" (Hideous Kinky).

2000-aisiais jiems gimė duktė Mia Honey (Maja Hani), bet kitais metais jie išsiskyrė.

Antras aktorės sutuoktinis buvo "Oskaru" apdovanotas britų režisierius Samas Mendesas (Semas Mendesas), kuris režisavo "Amerikos grožybes" (American Beauty).

Jie 2003 metų gegužę susituokė per ceremoniją Karibų saloje Angilijoje, o po septynių mėnesių gimė jų sūnus Joe Alfie (Džo Alfis), bet 2010-aisiais pora paskelbė apie draugišką išsiskyrimą.

K.Winslet savo geriausios aktorės "Oskarą" gavo 2009 metais, už senstančios buvusios nacių koncentracijos stovyklos prižiūrėtojos vaidmenį "Skaitove" (The Reader).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS