Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Už nužudymą alytiškis nuteistas po 12 metų

12/06/2013

Taip pat skaitykite

Ketinama triskart didinti išmokas į pensiją išėjusiems dvasininkams Įtariamieji Kedžio bendrininkai ir jų advokatai pareiškė nušalinimą teisėjams Ant bėgių užlipusi karvė sustabdė traukinį Vyriausybės paketas dėl mokesčių nekinta, bus svarstoma dėl "Sodros" lubų - premjeras

Vilnius, birželio 11 d. (BNS). Antradienį Kauno apygardos teismo teisėjų kolegija paskelbė nuosprendį 34 metų alytiškiui V.P. už prieš dvylika metų padarytą nusikaltimą - jaunos moters nužudymą.

Teismas V.P. pripažino kaltu ir skyrė 15 metų laisvės atėmimą pataisos namuose, pranešė teismas.

V.P. nuteistas už tai, kad vėlų 2001 metų spalio vakarą Alytuje, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir įpykęs dėl prieš tai buvusio konflikto su sugėrovais, be jokios dingsties užpuolė sutiktą nukentėjusiąją, mušė, kol ši parado sąmonę, po to nutempė ją į vaikų darželio teritoriją ir, pasinaudojęs bejėgiška jos būkle, išžagino bei paliko gulinčią be sąmonės. Nukentėjusioji nuo patirtų sužalojimų ligoninėje mirė.

Nors kaltinamasis dėl nužudymo savo kaltės neprisipažino, tai patvirtino byloje ištirti įrodymai. Jais remdamasis teismas pripažino V.P. kaltu ir skyrė laisvės atėmimo bausmę - 15 metų pataisos namuose.

Nuosprendžiu priteistas ir žalos atlyginimas nukentėjusiosios motinai - 6804 litų turtinei žalai ir 200 tūkst. litų neturtinei žalai atlyginti.

Bylos dalis dėl išžaginimo nutraukta dar ikiteisminio tyrimo metu suėjus senaties terminui.

Nuosprendis per 20 dienų nuo paskelbimo gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS