Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaSėkmės istorijos

Vienas už visus ir visi už Kauną!

10/05/2013

Taip pat skaitykite

Modelio laiškas iš Londono Lietuvos vadovei – Džordžtauno universiteto garbės daktaro vardas „Žvaigždžių mokykla“ jau atkeliavo į UK Martynas Levickis: „Dabar galiu pripažinti, jog tapau darboholiku, ir man tai visai patinka“

Grupės „16 HZ‘’ pavadinimą prieš porą savaičių skandavo ne tik visa Lietuva, bet ir kaimyninės šalys.  Tris mėnesius besitęsiančiame realybės šou  ‘’Chorų karai’’ triumfavo „16Hz“ ir studentiškasis Kauno choras.  Šį kartą grupė koncertuoja Anglijos lietuviams. Gausiai susirinkęs gerbėjų būrys tik dar kartą įrodo, jog jų atliekama muzika yra universali ir priimtina ne tik jaunimo  tarpe, bet  ir vyresniajai kartai.

Kokios nuotaikos išplėšus pergalę ir, aišku, išduokite paslaptį kaip jau ketvirtąjį  kartą iš eilės Kaunas tampa nugalėtoju?

Trečiąjį kartą laimi Kaunas, o vieną kartą laimėjo Kauno rajonas. Nuotaikos iš ties džiugios, manome, jog tikrai buvome verti pirmos vietos. Džiaugiamės, jog žmonės mus įvertino ir palaikė. Balsavo ne tik Kaunas, ar visa Lietuva. Žinome, jog už mus balsavo ir lietuviai iš Norvegijos, Anglijos, tad palaikymo turėjome tikrai daug.

Kas buvo sunkiausia dalyvaujant šiame muzikiniame  projekte?

Sunkiausia buvo suderinti laiką, kadangi koncertuojame išties daug. Penktadieniais šeštadieniais -koncertai, sekmadieniais iš anksto ryto tekdavo važiuoti į Vilnių, kur visą dieną trukdavo repeticijos. Sunku buvo išssirinkti dainas ir jas teisingai pateikti klausytojams. Iš tiesų, dirbome tikrai labai daug, investavome daug laiko ir finansų. Dirbome ne tik mes, stipriai dirbo visa mūsų komanda: choras, chorvedys, aranžuotojas, choreografas, stilistas, dizainerės, visažistai, kirpėjos. Rezultatas tai puikiai atskleidė.

Jūsų šūkis – „Vienas už visus ir visi už Kauną‘’ – pakomentuokite tai plačiau.

O kas kitas jeigu ne mes? Juk Kaunas pats lietuviškiausias ir vieningiausias miestas, tai Lietuvos širdis. Mes už visus, o visa Lietuva už Kauną.

Šiek tiek paatviraukime. Kaip atšventėte pergalę? Gal ilsėjotės kažkur šiltuose kraštuose, ar leidote sau kažką neįprasto, visgi sunkaus darbo buvo įdėta  tikrai daug?

Pergalę paminėjome pačiame Vilniuje, autobuse, atšventėme pirtelėje. Jei atvirai, tai mes gavome dovanų čekių  įvairioms procedūroms, tačiau iki šiol taip ir neatradome laiko, kada jomis pasimėgauti.

Esate viena iš populiariausių Lietuvos grupių, laukiama ne tik Lietuvoje, bet ir svetur. Kelintą kartą svečiuojatės Londone?

Jei atvirai, tai šį skaičių seniausiai pametėme. Didžiojoje Britanijoje koncertuojame jau šešti metai. Publika liuks. Apskritai, išeiviai iš Lietuvos yra atsipalaidavę, noriai bendrauja, gausiai susirenka, nesimėto iš pomidorų, butelių. Galbūt kai kurie jų yra užaugę su mūsų muzika, atsimena Lietuvą, senus laikus. 

Jeigu ne paslaptis, ką ši trijulė veikia po pasirodymų, visgi koncertus baigiate vėlai?

Žinoma, koncertus baigiame įvairiai, bet, kad jau amžius ne tas (juokiasi). Nejaugi mes sakysime, jog tūsinamės iki ryto.

Šiek tiek iš Jūsų asmeninio gyvenimo. Ar lengvai Jūsų antrosios pusės išleidžia koncertams į užsienį? Pamojuoja su nosinėlėm ar šluotom?

Sutinka su lazdom (juokiasi). Tai yra darbas, ir mūsų antrosios pusės puikiai tai suvokia. O šiaip norime pasidžiaugti, jog tiek metų esame laimingai vedę, turime nuostabias šeimas, vaikus, namus.

Kaip ilgai dar dainuosite?

Pažiūrėkite į Povilaitį. Kalbant rimčiau, tai jei bus klausytojų ir jei turėsime jėgų bei sveikatos, tada ir dainuosime. Grupės susikūrimo pradžioje manėme, jog padainuosime kokius trejetą metų, bet kuo toliau, tuo labiau ir pačius domino ta veikla, vis stengėmės kažką naujo ir gražaus parodyti. Mes nesame ta grupė, kuri „ant bangos“, mes ties bangos viduriu. Kažkada sakėme,kad  jei pragyvensime Rusijos krizę, tada tikrai dainuosime. Žinoma, buvo ir sunkesnių laikų, bet išplaukėme ir vis judame toliau. Džiaugiamės, jog žmonės mus vertina, užsakymų nemažėja.  Vis dažniau koncertuojame ir už Lietuvos ribų: Lenkijoje, Vokietijoje, Airijoje, Anglijoje, Norvegijoje.

Jei reikėtų sunumeruoti  nuo vieno iki trijų pačias didžiausias vertybes, už ką labiausiai  būtūmėte dėkingi gyvenimui?

Tai, be abejonės, būtų tėvai, šeima, vaikai.  Ketvirtoje vietoje būtų grupė 16 Hz (juokiasi).

Ką norėtumėte palinkėti  Euro Plius skaitytojams?

Linkime, kad lietuvių išeivių čia būtų kuo mažiau, kad lietuvių tauta neišnyktų pačioje Lietuvoje, kad tautiečiai sugrįžtų į tėvynę ir, kad kažkoks judesys būtų ir mūsų Lietuvoje. Nepraraskite geros nuotaikos, linksminkitės, eikite į koncertus, klausykitės lietuviškos muzikos, grįžkite į Lietuvą atostogauti ir tuoktis (juokiasi).  

O žurnalui ir radijai norėtume palinkėti būti pagrindine informacijos sklaidos priemone tautiečiams. Lai Euro Plius suvienija plačiai išsibarsčiusius lietuvaičius!

Ačiū  Jums už smagų pokalbį! Sėkmės Jūsų muzikiniame kelyje ir iki kitų šiltų susitikimų Londone!