Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKriminalai

Vyras 62 kartą nubaustas administracine tvarka

14/06/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvės nužudymas mažame D.Britanijos mieste Šiauliuose mirė Jungtinės Karalystės pilietis J.Dambrauskas teigia pasamdęs draugą pagąsdinti, o ne nužudyti advokatą S.Novikovą Lietuvos pasieniečiai sulaukė tris bulgarais apsimetusius nelegalius imigrantus

Vilnius, birželio 13 d. (BNS). Trakų rajono apylinkės teismas pirmadienį nutarimu 27 metų D.Š. nubaudė už viešosios rimties pažeidimą bei policijos pareigūnų reikalavimų nevykdymą. Jam skirta 20 parų arešto.

Tai jau 62 kartas, kai D.Š. yra skiriama administracinė nuobauda už padarytus teisės pažeidimus, pranešė teismo atstovas spaudai.

Išnagrinėjęs administracinio teisės pažeidimo bylą teismas nustatė, kad gegužės 18 dieną, apie 20 val. neblaivus D.Š., būdamas Elektrėnų policijos komisariato areštinėje kameroje, garsiai šūkavo ir dainavo, tuo trukdydamas policijos pareigūnams eiti savo tarnybines pareigas.

Policijos pareigūnams nurodžius D.Š. nutraukti neteisėtus veiksmus ir netriukšmauti, nevykdė teisėtų policijos pareigūnų nurodymo ir toliau tęsė savo veiksmus. Policijos pareigūnui pareikalavus D.Š. išeiti iš kameros, jis nevykdė ir šio nurodymo, todėl iš kameros turėjo būti išvestas jėga.

Skirdamas nuobaudą teismas atsižvelgė į tai, kad D.Š. atsakomybę lengvinančių aplinkybių nėra, bei kad jo atsakomybę sunkina tai, jog teisės pažeidimus jis padarė būdamas neblaivus bei pakartotinai per vienerius metus.

Skirdamas nuobaudą teismas taip pat įvertino, kad pažeidėjas administracinėmis nuobaudomis yra baustas jau 61 kartą, dėl to išvadų nedaro, toliau sistemingai pažeidinėja viešąją tvarką, nemoka jam paskirtų baudų. Įvertinus visa tai, už padarytus administracinius teisės pažeidimus teismas administracinį areštą.

Šis teismo nutarimas per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS