Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaIT

„Canon“ išleidžia kompaktinių montuojamų projektorių seriją XEED

01/06/2013

Taip pat skaitykite

„Samsung“ pristatė „Galaxy S 4“ – įrankį turiningesniam ir patogesniam gyvenimui Apple grąžins milijonus tėvams „BitTorrent“ norėtų tapti tiesioginių transliacijų tinklu "Panasonic" iki 2014 metų kovo pabaigos nutrauks plazminių ekranų gamybą

„Canon Europe“, pasaulinė vaizdo technologijų lyderė, išleidžia naują kompaktinių montuojamų projektorių seriją. Ją sudaro du standartiniai modeliai XEED WUX450 ir XEED WX520 ir du mažo nuotolio modeliai XEED WUX400ST ir XEED WX450ST. XEED serijos modeliai savo savybėmis ir galimybėmis nenusileidžia dideliems montuojamiems projektoriams.

Pastovus ryškumas

Abiejuose modeliuose – XEED WUX450 ir XEED WX520 – įtaisytas 1,8 karto artinantis projekcinis objektyvas, išlaikantis beveik nekintantį ryškumą per visą židinio nuotolio diapazoną.[i] Nekintamos F2,8 vertės diafragma užtikrina mažiausius ryškumo nuostolius esant didžiausiam židinio nuotoliui. Penktos kartos optinė sistema AISYS (angl. Aspectual Illumination System) padidina skystųjų kristalų ant silicio pagrindo (LCOS) plokščių našumą. LCOS technologija užtikrina raiškų ir detalų vaizdą, kuriame nėra tinklelio efekto.

Naujoji koncepcija

Trumpo nuotolio projektorių XEED WUX400ST ir XEED WX450ST techninės įrangos konstrukcija atitinka esančią modeliuose XEED WUX450 ir XEED WX520. Juose taip pat įtaisyti trumpojo nuotolio „Canon“ projekciniai objektyvai, kurių dėka vaizdas neiškraipomas (paprastai iškraipomas 0,01 proc.). Taip pat jie turi mažesnį nei 0,6:1 nuotolio santykį. Tai reiškia, kad 2,5 m atvaizdą galima projektuoti vos iš 1,2 m atstumo, o tai yra maždaug trečdalis nuotolio, kurio reikia įprastiems projektoriams. Nors objektyvo židinio nuotolis mažas, jis gali atkurti atvaizdus, kurių įstrižainė yra nuo 0,76 iki 7,62 m.

Projektoriuose atvaizdus galima atkurti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Vertikaliai reguliuojama ypač dideliame, net 75 proc. siekiančiame intervale (modelyje WX450ST – 77 proc.), todėl projektorių galima pastatyti ekrano apačioje arba virš jo. XEED WUX400ST ir XEED WX450ST projektoriai išsiskiria dideliu ryškumu, kontrastu ir reguliuojamo kampo plačiakampiais objektyvais. Naujosios serijos gaminiai tinka priekiniam arba galiniam projektavimui ten, kur maža erdvės arba sudėtinga įrengti sistemą.

Mažiausios energijos sąnaudos [ii]

Naujosios serijos gaminiai išsiskiria mažiausiomis tokių produktų klasėje energijos sąnaudomis ir specialiu mygtuku ECO. Naujieji projektoriai suvartoja kur kas mažiau energijos nei kiti panašūs įtaisai, tuo pačiu užtikrina išskirtinį vaizdo ryškumą. Mažas energijos sąnaudas padeda pasiekti penktosios kartos optinė sistema AISYS ir naujieji projekciniai objektyvai. Standartiniai modeliai WUX450 ir WX520 sunaudoja atitinkamai 0,081 ir 0,068 W vienam liumenui šviesos srauto. Veikdami budėjimo režimu įtaisai sunaudoja mažiau nei vatą.

Lengvas montavimas ir priežiūra

Naujosios serijos gaminiuose oro filtrą galima pasiekti nenaudojant įrankių, o lempa keičiama atvėrus įtaiso viršuje esantį dangtelį. Šiems darbams nereikia išmontuoti projektoriaus. Programinę įrangą galima atnaujinti iš USB rakto.

Montavimo ypatybės

Tris RGB plokštes galima nepriekaištingai suderinti ir veiksmingai panaikinti konvergencijos trikdžius. Projektoriuje įmontuota pakraščių apjungimo techninė įranga, kurios dėka panoraminių atvaizdų dalys nepriekaištingai sujungiamos į bendrą vaizdą.

Su keturių kampų geometrinės korekcijos funkcija galima koreguoti bet kokiu kampu projektuojamus atvaizdus.

Visuose modeliuose įtaisytos DVI ir HDMI jungtys bei įdiegta „paveikslėlis prie paveikslėlio“ funkcija, leidžianti vienu metu rodyti vaizdą iš dviejų šaltinių.

„Naujosios projektorių serijos XEED gaminiuose telpa visa funkcinė įranga, būdinga montuojamiesiems projektoriams su didesniu korpusu. O jų energijos sąnaudos yra mažiausios šioje produktų klasėje“, – sako Julianas Rutlandas.

XEED serijos projektoriai, įskaitant ir pritaikytus medicinai su įdiegtu DICOM atvaizdų imitavimo režimu, prekyboje pasirodys  antrąjį 2013 m. pusmetį.

 Apie „Canon Europe“

„Canon Europe“ yra Japonijos bendrovės „Canon Inc.“, kuri yra viena pasaulio vaizdavimo sprendimų namams ir verslui lyderių, dukterinė bendrovė.

„Canon Europe“ dirba dviejose tikslinėse rinkose: verslo sprendimų (IT plėtojimas, sprendimai ir paslaugos biurams bei įmonėms, užsiimančioms profesionaliu spausdinimu) ir vaizdo apdorojimo technologijų (fotoaparatai, vaizdo kameros, spausdintuvai, skaitytuvai, fakso aparatai ir daugiafunkciniai įrenginiai).

„Canon Europe“ taip pat tiekia pramoninius gaminius, tarp jų transliavimo lęšius, puslaidininkius ir medicininę įrangą. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba apie 13 tūkstančių specialistų.

Daugiau informacijos: www.canon-europe.com

 

[i] Ryškumas gali sumažėti iki 5 proc. pagal vieno atvaizdo dydį.

[ii] Tik WUX450 ir WX520. 3000–6000 liumenų projektoriai su 0,8 col. arba mažesnėmis plokštėmis ir viena lempa. Pagal 2013 m. gegužės mėnesio „Canon Inc.“ tyrimą.

Visi techniniai duomenys buvo teisingi rašant pranešimą, tačiau gali keistis.

Kristina Malevskienė, „VRP Hill+Knowlton Strategies“ komunikacijos konsultantė