Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

"Dolce & Gabbana" dėl vengimo mokėti mokesčius gavo baudą

01/04/2013

Taip pat skaitykite

R.Meilutytė yra puikus pavyzdys, sako trečia likusi plaukikė iš JAV J.Hardy Trys karaliai Ar už vėlavimą dėl Rusijos muitinės politikos atsakys vežėjai? Buhalterinės paslaugos ir apskaita UK - klausti nieko nekainuoja

Roma, balandžio 1 d. (AFP-BNS). Italijos teismas skyrė mados namams "Dolce & Gabbana" 343 mln. eurų plius palūkanos baudą už tai, kad jie mokesčių inspekcijoje nedeklaravo milijonų eurų pajamų, praneša šalies žiniasklaida.

Tarptautinė mados gigantė, tarp kurios klienčių yra Beyonce (Bejonsė) ir Madonna (Madona), planuoja apskųsti teismo sprendimą, o kol apeliacija bus nagrinėjama, baudų mokėjimas bus sustabdytas.

Buvo nustatyta, kad šie mados namai "pažeidė įstatymą su vieninteliu tikslu įgyti finansinį pranašumą", cituodama verdiktą pranešė agentūra "ADN Kronos".

Domenico Dolce (Domenikas Dolčė) ir Stefano Gabbana (Stefanas Gabana) buvo kaltinami tuo, kad 2004 ir 2005 metais savo prekės ženklų kontrolę perdavė vienai kompanijai Liuksemburge ir tokiu būdu Italijoje išvengė maždaug 420 mln. eurų mokesčių.

Kaltintojai teigė, kad Liuksemburgo kompanijos "Gado" įkūrimas buvo bandymas apgauti valstybę.

Dizaineriai šiuos kaltinimus ne kartą neigė.

"Visa, kas man rūpi, yra drabužių kūrimas, tai viskas. Tegu jie daro ir kalba ką nori", - po šeštadienio verdikto, kuris viešai nebuvo paskelbtas ir apie kurį sekmadienio vakarą pranešė Italijos spauda, "Twitter" parašė S.Gabbana.

Tyrimas dėl dviejų dizainerių ir dar penkių žmonių buvo baigtas 2010 metais, o 2011-ųjų balandį byla buvo nutraukta, bet pernai lapkritį - vėl atnaujinta, nes Italijos aukščiausios instancijos teismas nusprendė, kad D.Dolce ir S.Gabbana turi būti teisiami.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS