Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaDienos naujienos

"Pašalpų gatvė" sulaukė ne tik populiarumo, bet ir didžiulio pasipriešinimo

11/01/2014

Taip pat skaitykite

Olimpinė čempionė Rūta Meilutytė plaukimo čempione Barselonoje pagerino planetos pirmenybių rekordą Teroristų išpuolis Londono gatvėje JAV oro pajėgų bazėje rastas naujas galimai ricinu apnuodytas laiškas Indonezijoje tupiančiam lėktuvui nepakako tako ir jis atsidūrė jūroje

Jungtinės Karalystės spauda mirga nuo antraščių, susijusių su pirmadienį pradėta rodyti laida apie žmones, gaunančius pašalpas. Iš karto milžiniško populiarumo sulaukusi britų kanalo "Channel 4" laida "Pašalpų gatvė" ("Benefits Street") sukėlė pasipiktinimą.

Daugybė žiūrovų nebenori jos matyti. Iki trečiadienio beveik 400 žmonių pasiskundė dėl laidos pačiam kanalui, apie 300 kreipėsi į transliuotojus prižiūrinčią instituciją ir daugiau nei 5 tūkst. asmenų virtualiojoje erdvėje pasirašė peticiją, raginančią "Channel 4" neberodyti laidos. Taip pat gali būti pradėtas tyrimas dėl šioje laidoje pardodytų kadrų, kur vagis rodo, kaip vogti iš parduotuvių.

"Pašalpų gatvėje" daugiausia dėmesio skiriama Birmingamo Vinsono Grino rajono Jameso Turnerio gatvei, kurioje, kaip skelbiama, 90 proc. žmonių gyvena iš valstybės skiriamų išmokų. Kitą savaitę bus rodoma, kokios įtakos gatvei turėjo imigrantų iš Rytų Europos atvykimas.

Mintis parengti peticiją dėl laidos nutraukimo kilo Birmingame gyvenančiam Arshadui Mahmoodui. Jis mano, kad laida žiūrovus klaidina. A.Mahmoodas teigia dirbęs 33 metus, tačiau po svarbios operacijos nebegalintis to daryti ir gaunantis pašalpas.Buvęs autobuso vairuotojas sako buvęs šokiruotas neigiamos reakcijos ir socialiniuose tinkluose išplitusio priekabiavimo prie žmonių, gaunančių pašalpas. Vyriškis kanalui taip pat pasiūlė dėl padarytos žalos paaukoti pinigų labdarai. 

Tuo tarpu "Channel 4" atstovai teigia, kad iš visų laidų ši laida sulaukė didžiausios auditorijos dėmesio per pastaruosius metus. Laidą stebi 4,3 milijono žiūrovų. Laidos dalyviai taip pat nesigaili joje dalyvavę. Kai kurie iš jų po pasirodymo laidoje gavo darbo pasiūlymų.

"Channel 4" atstovų nuomone, ši laida buvo "tikrasis gyvenimo atspindys, kur dauguma gyvena iš pašalpų. Tai humaniškas irobjektyvus vaizdavimas, kaip žmonės susidoroja su nuolatiniu taupimu ir pašalpų mažinimu."

Visos likusios laidos dalys bus parodytos.

Skandalingą laidą pamatyti galite čia.

 

Parengta pagal "The Guardian" ir "BBC News" informaciją

EuroPlius.com

Nuotrauka: "Channel 4"